PLUS REALITY | Moderné trojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové trojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2538 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v štvorbytovke – Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

3 izbový byt | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranné trojizbové byty v novostavbe

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Horné Mýto

129,000 € 1049 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 350 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám prináša na predaj priestranný a príjemný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Šamorín

349,000 € 997 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Hlavná | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY | Wellness penzión s termálnou vodou - exkluzívna investičná príležitosť – v meste Galanta na predaj !

Reality Galanta

Hotel, penzión, ubytovňa | 2,054 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný, plne funkčný wellness penzión

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,695,000 € 825 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Moderný jednoizbový byt v novostavbe v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY | Priestranná štvorizbová novostavba rodinného domu v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 172 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

399,000 € 2320 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63.18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj slnečný trojizbový byt o celkovej výmere

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2453 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný šesťizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 158 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom s podp

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

179,900 € 1139 €/m²

PLUS REALITY | Výnimočne veľký trojizbový byt s veľkou komorou a šatníkom v meste Nové Mesto nad Váhom na predaj!

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt nachádzajúci s

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

130,000 € 1695 €/m²

PLUS REALITY | Moderné rodinné bývanie v novostavbe s garážou v obci Vrakúň na predaj !

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 138 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom s garážou, nachád

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Vrakúň

235,000 € 1703 €/m²

PLUS REALITY I Moderný a nadštandardný rodinný dom pripravený na bývanie v meste Dunajská Streda – časť GardenTown na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 210 m²

Realitná kancelária Vám ponúka výnimočný dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej časti GardenTown

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

489,000 € 2329 €/m²

PLUS REALITY | Moderná, slnečná vila s dvoj garážou a absolútnym súkromím na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Garden Town | 225 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusnú nehnuteľnosť s nádhern

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

550,000 € 2207 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a zariadením – Horná Potôň na predaj!

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Horná Potôň

299,000 € 1987 €/m²

PLUS REALITY | Štýlová trojizbová novostavba v jedinečnej rekreačnej oáze pri Dunaji – Jahodná, okres Dunajská Streda na predaj!

Reality Jahodná

Rodinný dom | 86.1 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlovú trojizbovú novostavbu v jedinečne

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Jahodná

189,500 € 1888 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 330 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť tento priestranný a

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Šamorín

345,000 € 1045 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,990 € 2417 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt so záhradou, altánkom a garážovým státím v meste Šamorín časť Mliečno na predaj !

Reality Šamorín

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šamorín

195,000 € 2910 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zariadený trojizbový byt s balkónom, parkovaním v obci Vydrany na predaj !

Reality Vydrany

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s podlahovou p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vydrany

130,000 € 1884 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný dvojizbový byt s potenciálom – možnosť trojizbovej dispozície v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt na Dopravnej u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,000 € 2653 €/m²

PLUS REALITY | Výnimočný trojizbový byt so súkromnou záhradou a garážou v meste Galanta na predaj !

Reality Galanta

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný troji

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt v zateplenom bytovom dome s výťahom v obci Zlaté Klasy na predaj !

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt v pôvodnom sta

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

95,000 € 1439 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom na predaj v novostavba s terasou v obci Andovce na predaj !

Reality Andovce

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú novostavbu štvorizbového rodinnéh

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Andovce

219,900 € 2199 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie