PLUS REALITY I Rovinatý pozemok v mestskej časti Dunajská Streda Mliečany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok, ideálny na výstavbu rod

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Krásny štvorizbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Green Resort – Hrubá Borša na predaj!

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a štýlový štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

317,000 € 3019 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

289,990 € 2417 €/m²

PLUS REALITY | Unikátny 5-izbový mezonet s terasou 49 m² v rezidencii City Gate – Bratislava Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,000 € 5161 €/m²

PLUS REALITY | Novostavby štvorizbových rodinných domov v Šamoríne, v časti Bučuháza na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový rezidenčný projekt v Šamoríne, ktorý

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Šamorín

370,000 € 2782 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Znížená cena | Obchodný priestor – Šaľa, mestská časť Veča na predaj!

Reality Šaľa

Obchodné priestory | 50 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 50

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

89,000 € 1780 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Veľká Lúč na predaj!

Reality Lúč na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,076 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s rozlohou 3

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Lúč na Ostrove

155,000 € 50 €/m²

PLUS REALITY | Garáž – v obci Zlaté Klasy na predaj!

Reality Zlaté Klasy

Garáž | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž v obľúbenej lokalite Zla

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

7,000 € 389 €/m²

PLUS REALITY | Moderné štvorizbové novostavby s terasou, parkovaním a záhradou v obci Vrakúň na predaj !

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 93 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné štvorizbové novostavby v preveden

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1957 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom so záhradou, altánkom a jazierkom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 206 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj murovaný, podpivničený päťizbový rodinný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

255,000 € 1238 €/m²

PLUS REALITY | Moderný päťizbový rodinný dom v novostavbe v meste Nové Zámky na predaj!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 135.28 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj posledný päťizbový rodinný dom v radovej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 2069 €/m²

PLUS REALITY | Moderná štvorizbová novostavba rodinného domu s garážou v súkromnej uzavretej ulici v meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

399,900 € 3076 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt so šatníkom a garážou v atraktívnej lokalite v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

210,000 € 3443 €/m²

PLUS REALITY | Garáž v meste Dunajská Streda na prenájom !

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovanú garáž s výmerou 18 m²,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Päťizbový rodinný dom v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 288 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a p

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

268,000 € 931 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nadštandardný štvorizbový byt s veľkou záhradou pri hrádzi v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

4 izbový byt | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Rovinka

395,000 € 3762 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka moderný 3-izbový byt v Dunajskej Strede,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 1882 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok pre pokojné bývanie pripravený na výstavbu v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 687 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka krásny, slnečný stavebný pozemok o výmere 687 m² v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

92,000 € 134 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s 2 parkovacími stá

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2338 €/m²

PLUS REALITY I Stavebný pozemok v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 751 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove. Pozemok o

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

95,000 € 126 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie