(JuZJ8mySOkF) Aktualizovaný: 24. 11. 2022 1. publikácia: 24. 11. 2022

Veľký rodinný dom - výborná ponuka

Trstice
Trstice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155 000 € 705 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
220 m²

Plocha pozemku:
800 m²
Info
Ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom s garážou bez podpivničenia.

DOM bol skolaudovaný v roku 1983, ale pred pár rokmi bol takmer celkom rekonštruovaný: bola obnovená a tepelne izolovaná strecha, vymenené okná na plastové s vnútornými žalúziami, vymenené vchodové dvere a zadné dvere, vymenené všetky vnútorné dvere na poschodí, uložené laminátové podlahy na poschodí, bola modernizovaná kuchyňa a kúpeľňa na poschodí, boli vymenené radiátory v celom dome.

Kúrenie je kombinované, je k dispozícii plynový kotol, ako aj kotol na tuhé palivo. Dom je napojený na verejný vodovod, na dvore sa nachádza aj studňa. Kanalizácia je napojená na izolovanú žumpu, v obci je k dispozícii aj verejná kanalizácia.

DISPOZIČNÉ riešenie domu:

Na prízemí domu cez vchodové dvere vstupujeme do širokej predsiene, napravo sa nachádza garáž, ktorá je prístupná z predzáhradky. Vľavo sa nachádza veľká obývacia izba, rovno sa dostaneme do centra domu -  obývacej haly - odkiaľ sa otvárajú dvere do malej kúpeľne s WC a murovaným sprchovým kútom, do práčovne s vaňou, do kuchyne s výstupom do záhrady a na vnútorné schodište, spájajúce dve podlažia.

Na poschodí domu sa taktiež nachádza centrálna hala, odkiaľ je prístup do obývacej izby a do troch spální, do kuchyne so špajzou, kúpeľne a samostatnej WC. Všetky mistnosti domu sú priestranné a svetlé. Zastavaná plocha domu je 147,5 m2, plocha poschodia je 133 m2.

K zadnej časti domu je pristavaná budova, kde sú umiestnené dva sklady a garáž.

POZEMOK je oplotený, jeho rozloha je 800 m2, poskytuje bohaté možnosti využitia.

LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v Trsticiach mimo centra obce v zástavbe radových domov. Obec Trstice je vzdialená od okresného mesta Galanta cca 22 km, od Dunajskej Stredy 18 km a od Bratislavy 65 km. Obec leží medzi Malým Dunajom a Čiernou Vodou v malebnej oblasti Žitného ostrova. Občianska vybavenosť je výborná: základná škola, materská škola, lekáreň, lekárske ambulancie, knižnica, obchody, Supermarket Jednoty a Tesco, pohostinstvá, oddelenie PZ, veľa miestnych firiem v oblasti priemyslu, obchodu a poľnohospodárstva, futbalové ihrisko....

Názor makléra: Táto nehnuteľnosť je vo výbornom stave, leží v kľudnej časti obce bez premávky. Nehnuteľnosť je vhodná pre väčšiu rodinu a pre tých, ktorí majú radi veľké priestory. Je okamžite obývateľná.

V cene za nehnuteľnosť je zahrnutá sprostredkovateľská provízia, v ktorá obsahuje všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv.

Všetky zmluvy a dokumenty sú vypracované advokátskou kanceláriou, bezpečnosť obchodu je garantovaná autorizovanými zmluvami.

Ďalšie informácie radi poskytneme na tel. č. 0911665552, obhliadky po predchádzajúcej dohode sú možné kedykoľvek!

 
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
220 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Murovaná

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
5

Prechodová izba:
Nie

Počet kúpeľní:
2

Počet balkónov:
2

Plocha pozemku:
800 m²

Zastavaná plocha:
147 m²

Vybavenie:
Balkón, Lodžia
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Judita Petrufová

Perfect Real, s.r.o.

+421911665552 zobraziť číslo

Perfect Real, s.r.o.

Sládkovičova 7326 • 92901, Dunajská Streda (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

155 000 € 705 €/m²

Kontakt na predajcu

Judita Petrufová

Perfect Real, s.r.o.

+421911665552 zobraziť číslo