(JuRuycbJN_v) Aktualizovaný: 29. 05. 2023 1. publikácia: 29. 05. 2023

REZERVOVANÉ - Unikátna nehnuteľnosť hľadá nového výnimočného vlastníka

Kamanská
Horné Obdokovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena dohodou

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
202 m²

Plocha pozemku:
1 446 m²
Info
Rodinný dom na predaj v lokalite Horné Obdokovce v okrese Topoľčany
Naši skvelí klienti vytvorili výnimočnú nehnuteľnosť a nastal čas odovzdať ju ďalšiemu výnimočnému vlastníkovi. Budete to Vy?

Čo Vám chceme odovzdať?
- Chceme Vám odovzdať OÁZU POKOJA. Alternatívu úniku pred mestským ruchom a chaosom
- ZDRAVÉ prostredie pre vývoj Vašich detí, miesto pre rozvoj Vašej kreativity
- Relaxačné priam až rekreačné prostredie, kde budete mať úplný pokoj, kľud, ticho
- Neskutočný, panoramatický výhľad zo záhrady keď si pôjdete odtrhnúť vlastné BIO jablko, či jahodu
- Nezabudnuteľné a neopakovateľné chvíle s blízkymi pri rodinných stretnutiach vo veľkorysej nehnuteľnosti s dominantným krbom, či pri grilovačke s priateľmi v priľahlom záhradnom altánku
- Prakticky usporiadaný exteriér s množstvom zelene, kvetín, okrasných drevín pre maximálne súkromie
- Technicky do detailu premyslenú nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne plnohodnotné tech. zázemie pre homeoffice, bezpečné miesto v prípade zdravotných, či iných rizík a energeticky úspornú nehnuteľnosť s možnosťou nenáročnej transformácie do plne autonómneho režimu v prípade potreby

Chcete tieto benefity pre svoju rodinu? Pravdepodobne nebudete sami. Nenechajte sa predbehnúť a dohodnite si obhliadku čo najskôr.

Z dôvodu obmedzenia množstva textu i fotografií niektorými portálmi si kompletné informácie pozrite tu: https://bit.ly/3IqnI56 (skopírujte link do Vášho prehliadača)

Kde budete bývať?
Nehnuteľnosť si bude Vaša rodina užívať v malebnej obci Horné Obdokovce v okrese Topoľčany v tichej, slepej ulici Kamanská. Do Topoľčian to máte 14 km a v Bratislave (Ivanke) ste za hodinku. Z obecnej asf. cesty vpredu vstúpite na pozemok o celkovej rozlohe 1446 m². K pozemku je aj druhý vstup. Z opačnej strany cez poľnú cestu tiež vo vlastníctve obce sa dostanete do záhrady. A za záhradou máte už len nekonečné polia, ideálne pre prechádzky v prírode, či bláznenie so psom.
Obec je skvele občiansky vybavená potravinami, zdravotným strediskom, lekárňou, poštou, futbalovým i futsalovým ihriskom, materskou i základnou školou. Pár metrov to máte k miestnemu parku s detským ihriskom a v obci je mnoho kultúrnych pamiatok https://www.hobdokovce.sk/pamiatky-v-obci.html

Aký dom Vás čaká?
Dom je dvojpodlažný o zastavanej ploche 135 m². Totálnou a premyslenou rekonštrukciou v r. 2009 z neho vlastníci vytvorili 5 izbový dom so skutočne veľkorysými výmerami izieb, 2 kuchyňami, 2 kúpeľňami (v jednej vaňa v druhej sprcha), 3x WC o úžitkovej ploche úžasných 202 m² a je možné ho rozdeliť na 2 samostatné bytové jednotky.
Priznané drevené stropy a dominantný krb dodajú bývaniu honosnosť a pravú romantickú atmosféru, ktorú si užijete pri Vianočnej večeri, či oslave narodenín člena rodiny.

Môžeme pokračovať ďalej informáciami ako automatická brána, automatická kosačka, klimatizácia, luxusná voliéra, záhradný altánok, Sauna, prístrešok na auto, ČOV, T-com Internet, Alarm, kôlňa, obecný vodovod + 2 studne, elektrina a voda aj na záhrade ... ale lepšie raz vidieť ako 100x čítať. Príďte sa presvedčiť sami.

Dohodnite si obhliadku a zažite o čom ste doposiaľ len snívali.

Ešte zopár tech. informácií:

- Kompletné mesačné náklady vrátane vody, odpadu, elektriny, vykurovania a internetu predstavujú neuveriteľných 215,-€ (bežné náklady u 2 izbových bytov). Tu sme ich dosiahli tak nízke 50 cm obvodovým murivom zo zdravej nepálenej TEHLY a 15 cm zateplením poschodia.
- Nehnuteľnosť je v OV (osobnom vlastníctve) bez tiarch s možnosťou financovania hypotékou, ktorú pre Vás vybavíme priamo u nás (orientačný prepočet - pri 80% LTV, 30r. splatnosti, a 3,5% priemernom úroku môžete mať tento dom už za 745,-€ mesačne), Dom nemá vyhotovený energetický certifikát
- Nehnuteľnosť je k dispozícii takmer okamžite po úhrade kúpnej ceny
- Obhliadky možné po dohode kedykoľvek
- Cena zahŕňa kompletné realitné a právne služby od prvého kontaktu po list vlastníctva s Vašim menom, zabezpečenie financovania a poistenia kupovanej nehnuteľnosti. V prípade rýchleho jednania je možná dohoda na cene. PROFI REALITY SABOL ... meníme sny na reality ...

ID: SV92RDEx
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
202 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Klasický dom

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
1 446 m²

Zastavaná plocha:
135 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

0940708291 zobraziť číslo

PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

Prostějovská 48 • 08001, Prešov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

Cena dohodou

Kontakt na predajcu

PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

0940708291 zobraziť číslo