(JuRa3DW8vhW) Aktualizovaný: 27. 01. 2023 1. publikácia: 24. 01. 2023

TOCA – TOP PONUKA - 4izb. rodinný dom podľa VAŠEJ PREDSTAVY Kotešová

Lokalita - Kotešová
Kotešová • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

120 000 € 1071 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
112 m²

Plocha pozemku:
453 m²
Info
TOCA – OJEDINELÁ PONUKA - EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – ponúkame vám ojedinelú ponuku na trhu s nehnuteľnosťami - novostavbu 4izbového rodinného domu v Kotešovej, ktorého pôdorys bude vyhotovený PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY. Čiže „dom na objednávku“. Jedná sa o stavbu murovaného (tehlového) rodinného domu so zastavanou plochou 130m2 – 112m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 453m2. Odpad je v projekte riešený žumpou a voda - vlastný zdroj vody - studňa. Stavbu je možné realizovať podľa schváleného projektu, alebo po dohode s budúcim majiteľom je možné stavbu realizovať podľa predstáv a potreby budúceho majiteľa. Všetky prípadné zmeny v projekte zabezpečíme v spolupráci s našim projektantom – autorom projektu. Dom môže byť 4izbový, alebo 3izbový s INTEGROVANOU GARÁŽOU pre jedno auto. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Môžete mať napríklad šatník, väčšiu kúpeľňu, miesto pre saunu ...atď... Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce. Projekt domu pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. V inzeráte sú použité ilustračné obrázky !!

Pozývame vás na obhliadku identického rodinného domu, kde si môžete pozrieť "ako môže dom vyzerať, ak by stavba bola dokončená podľa schváleného projektu", alebo si na mieste môžete predstaviť požadované zmeny v projkete.

Predpokladaná cena je v rozsahu 120 000 € až 125.000€ - podľa rozsahu realizovaného projektu. Predpokladaná ceny dokončeného domu je do 200.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
112 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
453 m²

Zastavaná plocha:
135 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o.

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť

0948488987 zobraziť číslo

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť

Hlinická 430/44 • 01401, Bytča (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

120 000 € 1071 €/m²

Kontakt na predajcu

Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o.

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť

0948488987 zobraziť číslo