(JuL5rrYZNBq) Aktualizovaný: 24. 01. 2023 1. publikácia: 24. 01. 2023

Starší rodinný dom v obci Ostrov pri Piešťanoch

Ostrov
Ostrov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155 000 € 1396 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
111 m²

Plocha pozemku:
918 m²
Info
RK CASMAR v zastúpení majiteľov ponúka na predaj starší rodinný dom v centrálnej časti obce Ostrov (cca 5min od Piešťan). RD prešiel čiastočnou rekonštrukciou, vhodný na okamžité užívanie.

Pozemok má tvar skoro ideálneho štvorca o celkovej výmere 918m2. Z toho plocha domu 131m2, garáž s montážnou jamou 29m2, nádvorie a drobné stavby na rôzne využitie 205m2, záhrada 553m2. Na pozemku sú všetky IS- vlastná studňa, kanalizácia, plyn, elektrina. Celkové náklady na bývanie sú do 150 €.
Dom je jednopodlažný s pochôdznou povalou, vykurovaný radiátormi s plynovým kotlom, nové plastové okná. Dispozícia: vstupná predsieň , kúpeľňa s WC, kuchyňa, špajza ,technická miestnosť, tri izby- z toho jedna priechodná . Situovaný je v slepej uličke, veľmi dobre orientovaný- všetky izby majú okná na východ. Bezproblémové parkovanie pri dome aj v garáži. Rozsiahla prístavba hospodárskych úžitkových miestností, ktoré sú vo veľmi dobrom stave, je ideálna pre chovateľov, no priam stvorená na krásnu designovú prerábku k domu.
V exteriéry domu sa nachádza aj altánok na príjemné posedenie, letná kuchynka, pivnica.
Veľká záhrada o rozlohe 553m2 ponúka širokú možnosť využitia- na relax, pestovanie plodín, výstavby bazénu ale aj možnosť výstavby ďalšieho RD...

Obec Ostrov leží 6km severozápadne od Piešťan, má pravidelnú autobusovú dopravu, veľmi dobrú občiansku vybavenosť, nachádzajú sa v nej: ZŠ s MŠ, potraviny, pošta, obecný úrad, veľké firmy: Glacio, Argus, Granelam, Kellys, Prowin, drobní podnikatelia s domácimi produktmi, kvetinárstvo, kaderníctvo, pedikúra, manikúra, masáže, auto-pneu servis, bohaté športové vyžitie- tenisový klub, futbalový klub, ping pong klub, florbalový domáci oddiel, cvičenia pre ženy, vonkajšie športovisko, detské ihrisko, dve vyhľadávané reštaurácie, bar... V blízkosti obce je mnoho možností na turistiku, cykloturistiku, rybolov, lyžovanie, vodné a rôzne iné športy. Bohaté kultúrne vyžitie, ZOO a obrovské externé zábavné centrum pre deti, golfový klub, jachtársky klub, Piešťanské kúpele, jazdecký klub a mnoho iného.
Výjazd na diaľnicu je cca 8min od obce (v TT ste do30min, v BA do 50min, V TN do30min...).


V cene je zahrnutý kompletný právny servis.

Bližšie informácie na tel.č. : 0918 683 459 Martina Dusíková / dusikova@casmar.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
111 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Klasický dom

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
918 m²

Zastavaná plocha:
131 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Martina Dusíková

CASMAR REALITY s.r.o.

0918683459 zobraziť číslo

CASMAR REALITY s.r.o.

Paulínska • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

155 000 € 1396 €/m²

Kontakt na predajcu

Martina Dusíková

CASMAR REALITY s.r.o.

0918683459 zobraziť číslo