StarBrokers – Predaj štýlového RD v rak.Alpách blízko Semmeringu, len 180 km od BA

295 000 € 2 305 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
128 m2
Ulica:

Mesto:
Bratislava - Jarovce, Slovenská republika
Aktualizovaný: 13. 11. 2019 1. publikácia: 13. 11. 2019
Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová, ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený RD v malebnej rakúskej horskej obci Steinhaus am Semmering v štajerských Alpách. Dom (ÚP=128 m2) je postavený na rozsiahlom svahovito-členenom pozemku o výmere 1.245 m2 v tesnej blízkosti medzi lyžiarskymi svahmi stredísk Semmering a Stuhleck. Pozemok je slnečný s krásnym výh Prečítať viac ľadom na prírodnú scenériu.

RD je 3-podlažný s podkrovím, na pozemku sú všetky IS, kvalitne udržiavaná zeleň, záhradný obytný domček a veľká garáž pre 4 autá. Kúrenie je plynové (ovládanie cez sms na diaľku), krb a podlahové kúrenie (prízemie a vrchná kúpeľňa). Dom je zabezpečený alarmom, má plastové okná, drevené parkety a je kompletne zariadený štýlovým nábytkom. Nakoľko je postavený vo svahu, má vstup nielen z ulice, ale aj z vrchnej záhrady a 2 prechody do garáže a zastrešeného priestoru, ktorý sa môže užívať ako letná kuchyňa, či na odkladanie športových vecí a záhradného nábytku.

Dispozičné riešenie: prízemie- vstupná predsieň, kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatné WC, obývacia časť s krbom, kuchynskou linkou a jedálenským kútom, vedľa komora/kotolňa. Medziposchodie- veľká kúpeľňa (rohová trysková vaňa, sauna, 2 umývadlá, WC) a východ do garáže. Poschodie-z chodby sa vstupuje do 3 útulných samostatných izieb, z toho 1 rodičovská spálňa. Sklápacie schody z chodby vedú na zobytnené podkrovie (cca 20 m2), ktoré je zariadené ako spanie pre deti s hracím kútom.

Pri rekonštrukcii domu sa kládol dôraz na zachovanie vidieckeho štýlu, typického pre rakúske horské obce, ale zároveň ponúka svojim novým majiteľom vnútorný komfort mestského bývania. Dom je jedinečný aj svojim umiestnením - krásna a obľúbená lokalita pre všetkých milovníkov nielen zimných športov a vysokohorskej turistiky, ale s možnosťami aj letnej turistiky, cykloturistiky a letných prázdninových aktivít. Ideálne miesto hlavne pre rodiny s deťmi – dom vhodný aj na celoročné bývanie. V dedinke sú potraviny, materská škola, reštaurácia a bar. Lyžiarske strediská v tesnej blízkosti s parkovaním, vynikajúca a rýchla dostupnosť z Bratislavy (diaľničný obchvat okolo Viedne) – iba 180 km.

Cena: 295.000,-€ (vrátane provízie RK a kompletného právneho servisu)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Wir bieten zum Verkauf ein Familienhaus, das komplett rekonstruiert und eingerichtet ist, in österreichischer Gebirgsgemeinde Steinhaus am Semmering in Steierischen Alpen an. Das Haus (Gesamtfläche =128 m2) steht auf hügeligem Gelände (Fläche - 1 245 m2) in der Nähe zwischen den Skipisten der Skizentren Semmering und Stuhleck. Das Grundstück ist sonnig mit schönem Blick auf die Natur.
Das Familienhaus hat 3 Stockwerke mit Dachgeschoss, auf dem Grundstück sind alle Infrastrukturen, qualitäteter Rasen, Gras, ein bewohntes Gartenhaus und eine grosse Garage für 4 Autos. Es gibt Gasheizung (mit Fernbedienung), Kamin und Fussbodenheizung (im Erdgeschoss und im oberen Bad). Das Haus hat Alarmanlage, Plastfenster, Holzparketten und ist komplett mit Stilmöbel eingerichtet. Weil es auf dem Berghang steht, hat es einen Eingang nicht nur aus der Strasse, sondern auch aus dem oberen Garten und 2 Übergänge in die Garage und in einen Raum mit dem Dach, der als Sommerküche oder Raum für Sportsachen oder Gartenmöbel dienen kann.

Teilung (Plan) des Hauses:
Erdgeschoss - Eintrittsvorzimmer, Bad mit Duschecke und Waschbecken, extra Toilette, Wohnraum mit Kamin, Kücheneinbauschränken und Essecke, neben Kammer/ Kesselraum.
Zwischengeschoss - grosses Bad (Eckbadewanne mit Dusche, Sauna, 2 Waschbecken, Toilette) und Ausgang in die Garage.
Stockwerk - aus dem Flur tritt man in 3 bequeme Zimmer, ein davon ist Elternschlafzimmer. Die Falltreppen aus Flur führen ins Dachgeschoss (cca 20m2), das als Schlafraum für Kinder mit Spielecke eingerichtet ist.

Bei der Rekonstruktion des Hauses legte man Wert auf die Bewahrung des ländlichen Stils, der für österreichische Gebirsgemeinden typisch ist, aber gleichzeitig bietet den neuen Besitzern inneren Komfort des Stadtwohnens an. Das Haus hat einzigartige Lage - schöne und beliebte Lokalität dient nicht nur fúr Wintersportarten und Hochgebirgstouristik, sondern auch mit Möglichkeiten fúr Sommertouristik, Radfahrentouristik und andere Sommerfreizeitaktivitäten. Das ist ein Idealplatz vor allem für Familien mit den Kindern - das Haus bietet ganzjähriges Wohnen an. In der Gemeinde stehen Lebensmittelmarkt, Kindergarten, Restaurant und Bar zur Verfügung. Die Skizentren in der Nähe mit dem Parkplatz, der Platz ist gut und schnell von Bratislava (nur 180 km) erreichbar.

Preis - 295.000,- Euro ( inklusive Provision IA und kompletten Rectsservis)


© COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers.
--------------------------------
MY SME REALIŤÁCI
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 128 m²
Plocha obytnej časti: 128 m²
Počet nadzemných podlaží: 3
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom: 1245 m²
Zateplenie budovy: nie
Bezpečnostné zariadenie: nie
Internet: nie
Káblová televízia: nie
Krb: nie
Sauna: nie
Garáž: áno
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Ingrid Formanová

Ing. Ingrid Formanová

+421 903 251 595 Zobraziť číslo

StarBrokers Real Estate

StarBrokers Real Estate

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 196

Palisády 50
81106, Bratislava - Staré Mesto (SK)

295 000 € 2 305 €/m2

Ing. Ingrid Formanová

Ing. Ingrid Formanová

StarBrokers Real Estate

+421 903 251 595 Zobraziť číslo