Objekt pre obchod | 1,700 m²
Na predaj viacúčelový areál vo vynikajúcom stave s výborným napojením na obchvat, aj priamym do
Cena dohodou
Skladový objekt | 953 m²
Na predaj nadštandardne zariadený výrobno – skladový areál pozostávajúci z administratívnej čas
Cena dohodou
4 izbový byt | Martina Granca | 106.35 m²
Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 1 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR
564,753 € 5310 €/m²
3 izbový byt | Martina Granca | 88.8 m²
Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR
510,375 € 5747 €/m²
Skladový objekt | Železničná | 2,855 m²
Na predaj výrobno - skladový areál pozostávajúci z exteriérovej vybetónovanej manipulačnej ploc
Cena dohodou
1 izbový byt | Bebravská | 34.4 m²
Na predaj, útulný a krásne slnečný 1i byt vo vyhľadávanom pôvodnom stave na Bebravskej ulici, V
145,000 € 4215 €/m²
Polyfunkčný objekt | 5,358 m²
Na predaj obchodno - prevádzkový objekt s parkoviskom a dvorom nachádzajúci sa v centre okresné
Cena dohodou
4 izbový byt | Martina Granca | 117.3 m²
567,267 € 4836 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²
Na predaj nebytový investičný priestor /520 m2/ nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí bytového do
1,150,000 € 2212 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²
Na predaj administratívne priestory /520 m2/ nachádzajúce sa na zvýšenom prízemí bytového domu
1,150,000 € 2212 €/m²
Rekreačný pozemok | Nová | 1,094 m²
Ponúkame na predaj pozemok v lokalite Nová Hora, Stupava, okres Malacky. Pozemok je vhodný je n
84,000 € 77 €/m²
Záhrada | Devínske jazero | 400 m²
Ponúkame na predaj záhradu v Devínskom Jazere v centre záhradkárskej oblasti, pozemok 400 m/2,
94,000 € 235 €/m²
Rodinný dom | 65 m²
Lokalita : Žilina - Strážov Sekcia : predaj Druh : dom Počet izieb : 2+1 Zastavaná plocha : 80
125,000 € 1923 €/m²
5 a viac izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.
289,000 € 3211 €/m²
4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²
289,000 € 3211 €/m²
Rodinný dom | Jesenského | 90 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou v Šaštíne. Rodinný dom sa nachádza v obci Šaštín,
129,000 € 1433 €/m²
3 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²
Viac informácii s FOTOGRAFIAMI, 3D SCANOM, VIDEOM, PÔDORYSMI a ďalšími podrobnými informáciami
210,000 € 3231 €/m²
2 izbový byt | SNP | 55 m²
Hľadáte bývanie s dušou, priestorom a potenciálom? Máme pre vás svetlý a šikovne riešený 2-i
124,900 € 2271 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt na križovatke ulíc Kukučínova a Škol
115,000 € 1983 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom so skvelým, rovinatým pozemkom v TOP LOKALITE mestske
549,000 € 2614 €/m²
Obchodné priestory | Južná Trieda | 92 m²
Ponúkame na predaj viacúčelové obchodné-administratívne-firemné priestory v TOP LOKALITE, v mes
189,000 € 2054 €/m²
1 izbový byt | Budovateľská | 34.81 m²
Na predaj: Slnečný 1-izbový byt s loggiou a potenciálom (Vranov nad Topľou) Hľadáte štartovaci
65,000 € 1867 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hrušov | 50 m²
⭐ Na predaj útulná chata v srdci prírody – Hrušov (okr. Rožňava) ⭐ Hľadáte dokonalé miesto na
34,200 € 684 €/m²
Rodinný dom | Šemša | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom, okres Košice-okolie, obec Šemša, na veľk
235,000 € 1175 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.