RADO | Prevádzková budova s bytovou jednotkou | Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | Výstrkov | 365 m²

RADO Reality ponúka na predaj prevádzkovú budovu s bytovou jednotkou a možnosťou nadstavby, nac

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

560,000 € 1534 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ APARTMÁN | VIENNA GATE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 82 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a nadštandardnou výmero

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4134 €/m²

RADO | Stavebný pozemok pre developerov | 4205 m² | Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj cenovo výhodný stavebný pozemok na parcele 75/1 s výmerou 420

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

756,900 € 180 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²

RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

359,900 € 266 €/m²

RADO I Stavebný pozemok 698 m2 pre Rodinný dom I Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Liesková | 698 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 698 m², nachádzajúci sa v pokojnej a v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

223,360 € 320 €/m²

RADO | 5i RD s garážou, Čierna Lehota, okr. Bánovce n./B.

Reality Čierna Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj starší 5-izbový rodinný dom v obci Čierna Lehota v okrese Bán

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierna Lehota

69,900 € 200 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 1990m2 priamo v Trenčíne

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Niva | 1,990 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1990m2 v lukratívnej časti mestsk

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

85 €/m2 85 €/m2

RADO | Investičný pozemok | Borčice 15 000 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 15,000 m²

Borčice - za traťou - Investičný pozemok, v horizonte 5 až 6 rokov budúci stavebný pozemok V p

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

25 €/m2 25 €/m2

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 710 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

70,290 € 99 €/m²

RADO | 2 už prenajaté investičné garzónky v DNV | Výnos cca 4,5 %

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 66 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj dve investičné garzónky na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

216,000 € 3273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Predaj stavebných pozemkov - Trenčín, Tr.Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 463 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v projekte „Na lúke“ v Trenčíne – časť Trenčians

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129,177 € 279 €/m²

RADO | Rodinný dom s pozemkom 727m2, Tatranská ul. - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Tatranská | 240 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom vo vynikajúcej lokalite. Dom sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

399,900 € 1666 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 882 m² | Gajary

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 882 m² v obľúbenej obci Ga

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gajary

119,600 € 136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Investičný pozemok 17 653 m2, Kostolná pri Dunaji

Reality Kostolná pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 17,653 m²

Na predaj lukratívny pozemok v srdci obce Kostolná pri Dunaji. RADO Reality Vám ponúka na pre

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná pri Dunaji

1,572,000 € 89 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Na predaj RD s pozemkom 503 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Rodinný dom | Biskupická | 105 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

162,900 € 1551 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 849 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

239,900 € 283 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj MUROVANÁ, podpivničená záhradná chata so slnečný pozemkom - Vrakuňa, Levanduľová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Záhradná chatka | Levanduľová | 17 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku so VEĽKÝM slnečný poze

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 8529 €/m²

Pripravujeme na predaj - 2izb. byt so záhradou, 2 parkovacie miesta

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Golfová ulica | 65 m²

Chystáme do ponuky priestranný 2-izb. byt s terasou a vlastnou záhradkou v obľúbenej rezidenčne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

Info v RK

Praktická garáž v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Zálužická | 18 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj murovaná garáž na Zálužickej ulici v Ružinove

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,500 € 2583 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s podkrovím, 2-garážou, parking, vírivka v srdci Malinova

Reality Malinovo

Rodinný dom | Drieňová | 166.1 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame NA PREDAJ rodinný dom s obytným podkrovím a dvojgarážou v obľ

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malinovo

395,000 € 2378 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok v Devínskej Novej Vsi, Záveterná ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Záveterná | 703 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Devínskej Novej V

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

376,600 € 536 €/m²

Bratislava – Rača: dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 585 m² – vhodný aj na podnikanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Zabehnutý hotelový areál s reštauráciou a bývaním v Rakúsku.

Reality Rakúsko

Hotel, penzión, ubytovňa | Rakúsko

Ponúkame na predaj zabehnutý hotelový a gastronomický areál s rodinným domom, nachádzajúci sa v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj

Info v RK

člen NARKS

NA PREDAJ: GARÁŽ v garážovom dome – Eisnerova ulica

Reality Bratislava

Garáž | Nezadaná | 16.47 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj garáž o výmere 16,47 m², nachádzajúcu sa v ra

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Bratislava

38,000 € 2307 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie