RADO | GARÁŽ v radovej zástavbe, ul. Kubranská | Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Kubranská | 19 m²

RADO Reality ponúka na predaj GARÁŽ o výmere 19 m² na ulici Kubranská v Trenčíne, za ubytovňou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

28,900 € 1521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rodinný dom s komerčným využitím, Chocholná - Velčice

Reality Chocholná-Velčice

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Chocholná-Velčice. Táto nehnuteľnosť je

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chocholná-Velčice

69,900 € 520 €/m²

RADO | Pozemok - trvalý trávny porast | 3262 m2 | Záblatie

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 3,262 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v Záblatí. Výmera pozemku je 3262m2. Pozemok je vede

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

34,500 € 11 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 946m2 pre Rodinný dom | Mierovo

Reality Mierovo

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 946 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 946 m², ktorý je rovinatý, pravideln

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

149,800 € 158 €/m²

RADO | slnečný stavebný pozemok 2951m2, Chocholná-Velčice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,951 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chocholná-Velčice o výmere 2951 m², ideál

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

120,000 € 41 €/m²

RADO | Slnečný stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach - 99 Eur/m

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 697 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

69,003 € 99 €/m²

RADO | Pozemok blízko kúpeľného parku Trenčianske Teplice!

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | 17. novembra | 4,229 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok v blízkosti kúpeľného parku a jazera v Trenčianskych

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

55 €/m2 55 €/m2

RADO | Bývanie ako v raji pri lagúne | Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 550 m²

RADO Reality vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť rodinnú vilu v štýle kúrie, ktorá s

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 5176m2, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Mnešická | 5,176 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok priamo v Novom Meste nad Váhom. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

599,000 € 116 €/m²

RADO | Veľký investičný pozemok pre viacero domov - Pruské - Savčina!

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,455 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný slnečný rovinatý pozemok v obci Pruské, časť Savčina.

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pruské

45 €/m2 45 €/m2

RADO | budova vhodná na developérsky projekt | Vrbové

Reality Vrbové

Polyfunkčný objekt | SNP | 5,260 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so staršou dvojpodlažnou priemyselnou bud

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

319,800 € 61 €/m²

RADO | INVESTIČNÝ POZEMOK 17 920m2, Dolné Srnie

Reality Dolné Srnie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 17,920 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Dolnom Srní. Investičný pozemok v Dolno

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Srnie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rodinná vila s pozemkom 2651 m2, Trenčín - Hanzlíková

Reality Trenčín

Rodinný dom | Severná | 400 m²

RADO Reality ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu s pozemkom 2651 m² v Trenčíne, časť Ha

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

750,000 € 1875 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 4500 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,500 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129 €/m2 129 €/m2

RADO | Rodinný dom (bytovka) s pozemkom 554m2, Bobotská Lehota

Reality Bobot

Rodinný dom | Bobot | 530 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť. Budova sa nachádza v obci B

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bobot

189,900 € 358 €/m²

RADO | Vidiecky dom v obci Borský Svätý Jur.

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Hlavná | 62 m²

Rado Reality vám ponúka vidiecky domček v obci Borský Svätý Jur - dočasne znížená cena. Jedná

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

39,900 € 766 €/m²

RADO | Rodinný dom v TOP lokalite, Partizánska - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Partizánska | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj fajnový rodinný dom v TOP lokalite. Dom je postavený na pozem

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

129,900 € 1624 €/m²

RADO | Poľnohospodársky pozemok | 7561,88 m2 | Bolešov

Reality Bolešov

Orná pôda | Nezadaná | 7,561.88 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Bolešov. Výmera pozemku je 7561,88m2. Pozemo

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bolešov

30 €/m2 30 €/m2

RADO | Predaj pozemku 4844 m2 - Priemyselný park Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Komerčná zóna | Obrancov mieru | 4,844 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom. Rovina

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

265,000 € 55 €/m²

RADO | IBA U NÁS! 5-izbový RD, Trenčín, Južná ul.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Južná | 120 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

369,900 € 3083 €/m²

RADO | 5i RD s pozemkom 794m2 | ul. Jánošíkova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jánošíkova | 170 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v Trenčíne na Jánošíkovej ulici Priestran

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

265,000 € 1559 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 2-izbový byt 63m² I ul. Partizánska I Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Partizánska | 63 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Partizánska v Trenčíne. Základn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový Rodinný dom so záhradou 601m2 | Ducové

Reality Ducové

Rodinný dom | Ducové 49 | 108 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v tichej obci Ducové, len 10

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ducové

129,000 € 1194 €/m²

RADO | Stavebný pozemok pre RD | všetky podklady | 528 m² |Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,900 € 284 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie