INVESTIČNÁ BUDOVA V ŠIRŠOM CENTRE MESTA NA PREDAJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 500 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dve budovy na Kukuričnej ulici v Bratislave. Parcely, n

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1900 €/m²

Starší rodinný dom s jedinečnou záhradou pri vode

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 0 m²

Starší rodinný dom s jedinečnou záhradou pri vode – Horné Saliby Ponúkame na predaj starší

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

117,500 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5 izbový rodinný dom - Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Za Dolným mlynom | 150 m²

Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej lokalite Myslava Michal Palko z Reality s VAMI vám ponú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

350,000 € 2333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 7 izbový rodinný dom - Košice, Čaňa

Reality Čaňa

Rodinný dom | Lesná | 350 m²

DOM S VEĽKORYSÝM PRIESTOROM PRE DVE GENERÁCIE – ČAŇA Michal Palko z Reality s VAMI vám predsta

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čaňa

359,900 € 1028 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, Liptovský Mikuláš-Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ondrašovská | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v lukratívnej mestskej časti Liptovského Mikuláša-O

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

205,000 € 1139 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie pod horami v Ploštíne: Dom s víziou, ktorú zhmotníte Vy, L. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 250 m²

Tento trojpodlažný dom v tichom závere slepej ulice čaká na niekoho, kto v ňom prebudí jeho sku

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom (ponuka aj pre investorov), Východná

Reality Východná

Rodinný dom | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj Rodinný dvojdom nachádzajúci sa v centre obce, určený na reko

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Východná

Cena dohodou

Developerská príležitosť - dohoda istá, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 680 m²

Developeri a záujemci o luxusné bývanie pozor !!! Exkluzívne Vám prinášame na predaj Rodinnú vi

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

RADO | stavebné pozemky 4017m2 pre 6 dvojdomov | Jarovce-Mandľová

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²

Investičná príležitosť – 6 stavebných pozemkov pre dvojdomy v Jarovciach | Bratislava RADO Rea

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

430 €/m2 430 €/m2

RADO | Stavebný pozemok 545m2 | Fongy - Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,100 € 532 €/m²

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Poľnohospodárske pozemky | 8689,39m2 a 11417,24m2 | Bolešov

Reality Bolešov

Orná pôda | Nezadaná | 20,106.63 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj dva pozemky v obci Bolešov. Výmera pozemkov je 8689,39m2 a 1

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bolešov

5 €/m2 5 €/m2

RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou-osada Mladoňov

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Mladoňov | 2,657 m²

Predám pozemok o výmere 2657 m2 v krásnej prírode osady Mladoňov (Lazy pod Makytou). ° pozemok

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

19 €/m2 19 €/m2

RADO | 8i RD s dvoma garážami a záhradou 974m2 | Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Poľovnícka | 348 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,900 € 1034 €/m²

RADO | Stavebné pozemky Radimov - časť Budkovany

Reality Radimov

Komerčná zóna | 71,610 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Radimov, časť Budkovany. K pozemkom je

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

Cena dohodou

RADO | Pozemok v obci Prievaly

Reality Prievaly

Orná pôda | Nezadaná | 7,600 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj pozemok v obci Prievaly. Tento pozemok je umiestnený v tich

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prievaly

14 €/m2 14 €/m2

RADO | Na predaj záhrada v meste Myjava

Reality Myjava

Záhrada | Kamenné | 227 m²

RADO reality vám ponúka na predaj záhradu v záhradkarskej časti ovocného sadu Michala Šimonovič

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

6,000 € 26 €/m²

RADO | Pozemky 1916m2 + 941m2, Hlboké nad Váhom

Reality Hlboké nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,857 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj dva pozemky v obci Hlboké nad Váhom. Pozemky majú výmeru 941m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké nad Váhom

29,900 € 10 €/m²

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 652m2, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

79,900 € 123 €/m²

RADO | Rodinný dom v meste Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | Jesenského | 95 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Šaštín–Stráže. Je vo

Publikované: 22.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

129,000 € 1421 €/m²

RADO | Na predaj bitúnok v blízkosti mesta Senica - Znížená cena!

Reality Senica

Priestor pre sklad | Prietržská cesta | 443 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj bitúnok v blízkosti mesta Senica. Ak hľadáte nehnuteľnosť na

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Senica

70,000 € 180 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 1187 m2 - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Trávniky | 1,187 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality má v ponuke exkluzívny stavebný pozemok s rozlohou 1187m2, nachádz

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

47,480 € 40 €/m²

RADO | pozemok vhodný na developérsky projekt| Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,706 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so staršou dvojpodlažnou priemyselnou bud

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

319,800 € 187 €/m²

RADO | Stavebný pozemok v obci Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Štefanov, okres Senica. Pozemok je ro

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie