Predám 2 izbový byt s balkónom v Hurbanove

Reality Hurbanovo

2 izbový byt | Hurbanovo | 53 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

58,000 € 1113 €/m²

Exkluzívne! Predám starší dom v obci Bánov

Reality Bánov

Rodinný dom | Bánov | 150 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj starší rodin

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánov

99,900 € 666 €/m²

Predám rodinný dom s garážou v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 180 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj poschodový rodinný dom v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

99,900 € 555 €/m²

🏭 HĽADÁME VÝROBNÚ HALU NA PREDAJ 🏭 v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 500 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme výrobnú halu na predaj vhodnú na podnikateľské účely s výmerou

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Predám pozemok v obci Martovce

Reality Martovce

Záhrada | Martovce | 2,899 m²

PONUKA: Predám veľký pozemok v obci Martovce. Pozemok je slnečný, trávnatý. Na pozemku nie sú p

Publikované: 16.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martovce

20,000 € 7 €/m²

Predám zdravotné stredisko v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Nové Zámky | 300 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu -

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

570,000 € 1900 €/m²

Predám priemyselný areál s 2 výrobnými halami v obci Zemné

Reality Zemné

Priestor pre výrobu | Zemné | 848 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľký podnikateľský areá

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zemné

319,900 € 377 €/m²

Predám stavebný pozemok s možnosťou podnikania Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Opravárenský objekt | Nové Zámky | 1,279 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok s možno

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

259,900 € 203 €/m²

Predám veľký priemyselný areál s halami v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 2,800 m²

Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj priestrannú výrobnú priemyselnú halu na rozľ

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Predám stavebný pozemok za nemocnicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Mederská | 664 m²

PONUKA: Exkluzívne predám stavebný pozemok v tichej lokalite v Nových Zámkoch. Prípojka na elek

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

105,000 € 158 €/m²

Predaj rodinného domu Turčianske Teplice Háj

Reality Háj

Rodinný dom | 1,164 m²

💥VM REALITY ponúka na predaj vidiecky rodinný dom s veľkým pozemkom v osobnom vlastníctve, nach

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Háj

116,000 € 100 €/m²

Rodinný dom – drevenica Rudinská, 1375m2

Reality Rudinská

Rodinný dom | 30 m²

Na predaj Rodinný dom – drevenica v pokojnej lokalite obce Rudinská – časť Tarabovce. Ponúkame

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rudinská

65,000 € 2167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Wealth Group-PREDANÉ!!!

Reality Zborov nad Bystricou

Rodinný dom | 103 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj starší rodinný dom v obci Zborov nad Bystricou. Nehnu

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zborov nad Bystricou

80,000 € 777 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový rodinný dom Nová Dedinka na predaj, 1445 m2 pozemok

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nálepkova | 260 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s výnimočn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

399,900 € 1538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Horný Vadičov - PREDANÉ!!!

Reality Horný Vadičov

Rodinný dom | 82 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horný Vadičov, ideálny pre tých, ktorí s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horný Vadičov

99,990 € 1219 €/m²

Chata Terchová

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 43 m²

Wealthgroup Vám ponúka na predaj chatu - klasickú terchovskú drevenicu so zastavanou plochou 4

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok 560 m² | všetky siete | hotová ulica – Ivanka pri Dunaji, Farná

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 560 m²

Stavebný pozemok vo vybavenej lokalite v okolí Bratislavy, Farná (časť Ivanky pri Dunaji) ponúk

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

255,000 € 455 €/m²

Chata v Trávnici: Nová cena!!!

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | Trávnica | 42 m²

Chata sa nachádza len 4 km od kúpaliska Podhájska v záhradkárskej oblasti. Rovinatý a slnečný p

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

63,900 € 1617 €/m²

,, Nová cena " Wealth Group | ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v Trávnice, okr.Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 42 m²

,, Nová cena " Wealth Group | ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu v Trávnice, okr.Nové

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

63,900 € 1617 €/m²

Na predaj praktický 2-iz byt len 3min od centra

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 48.65 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s loggiou na Bernolákovej ulici v Topoľčanoch, ktorý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

99,900 € 2053 €/m²

Reality Senec

Rodinný dom | Nálepkova | 260 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

399,900 € 1538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v Krasne nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Revolučná | 40 m²

Predaj drevenice v Krásne nad Kysucou. Na predaj je drevený dom v meste Krásno nad Kysucou. Na

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

80,000 € 2000 €/m²

Vinica so záhradným domčekom v záhradkárskej oblasti Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Vinica, chmelnica | 1,933 m²

Vínny domček v objatí prírody – miesto, kde každý západ slnka chutí ako víno. Realitná kancelá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

34,999 € 18 €/m²

člen NARKS

Pozemok Krtovce pri priehrade š.23m/4600m2

Reality Krtovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,600 m²

NA PREDAJ, realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj rovinatý a udržiavaný p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krtovce

24,999 € 5 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie