Rodinný dom | Podzáhradná | 209 m²
Realitná kancelária Perfect-Real s.r.o. vám ponúka na predaj pekný, priestranný dvojpodlažný ro
198,000 € 947 €/m²
Rodinný dom | Rohovce | 306 m²
Ponúkame Vám na predaj poschodový priestranný rodinný dom, s garážou, s bazénom v obci Rohovce
278,000 € 908 €/m²
Rodinný dom | Dolný Bar | 90 m²
NOVINKA! LEN U NÁS! Ponúkame Vám na predaj starší, rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 4136
155,000 € 1722 €/m²
3 izbový byt | Dunajská Streda | 74 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný trojizbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky be
149,900 € 2026 €/m²
Rodinný dom | hlavna | 112 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v Gabčíkove, na 28á pozemku,postavený v 60tich rokoch
150,000 € 1339 €/m²
Rodinný dom | Športová | 536 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj reprezentatívny, luxusný rodinný dom skolaudovaný v roku 1997
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Dolný Bar | 4,136 m²
155,000 € 37 €/m²
Rodinný dom | Veľké Blahovo | 100 m²
Na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obci Veľké Blahovo, iba 3 minú
84,000 € 840 €/m²
Garáž | Rajčianska | 13.87 m²
Ponúkame na predaj garáž na Rajčianskej ulici. Garáž je vpravo, každé auto má svoj vlastný vch
26,000 € 1875 €/m²
Obchodné priestory | Bratislavska | 120 m²
Chceli by ste podnikať a neviete v akom odvetví , alebo chcete podnikať a nemáte vhodné priest
Cena dohodou
3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 81.86 m²
Ak túžite po bývaní , kde sa spája príjemné bývanie s prírodným pokojom tento byt bude Vaším
179,000 € 2187 €/m²
4 izbový byt | Žatevná | 126.75 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj Priestranný byt na Žatevnej ulici v Dúbravke - Vaša šanca na dok
329,000 € 2596 €/m²
Rodinný dom | Nové zámky | 100 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový rod
165,000 € 1650 €/m²
2 izbový byt | Hurbanovo | 53 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2-izbový byt
58,000 € 1094 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kolárovo | 12,509 m²
PONUKA: Predám rozsiahly pozemok v okrajovej časti mesta Kolárovo, čo zaručuje tiché, príjemné
338,900 € 27 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 20 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. vám ponúka na predaj peknú rekreačnú chat
39,900 € 1995 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Komoča | 2,773 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok so starým domom
87,000 € 31 €/m²
Rodinný dom | imeľ | 0 m²
PONUKA: Predám 4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Imeľ. Dom je postavený z tehly a n
78,000 €
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 100 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom
84,900 € 849 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 35 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj chatu v obľú
41,000 € 1171 €/m²
Výrobný objekt | Nové Zámky | 2,800 m²
Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj priestrannú výrobnú priemyselnú halu na rozľ
1,140,000 € 407 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Úľany nad Žitavou | 32 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj chatu v chatovej oblasti
32,900 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Veľká Maňa | 200 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 5 izbový rod
103,000 € 515 €/m²
2 izbový byt | Hurbanovo | 53 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt
58,000 € 1113 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.