Na predaj murovaná chatka na Zúgove s prístupom cez mólo k mŕtvemu ramenu Nitry

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Zúgov | 32 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku na Zúgove postavenú na 3 ár pozemku s priamym prístupom

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

31,500 € 984 €/m²

Na predaj veľký 1 izbový byt v tichej lokalite neďaleko železničnej a autobusovej stanice

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nám. republiky | 40.3 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt o výmere 40,3 m2 v novozrekonštruovanom bytovom dome

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

82,500 € 2047 €/m²

Na predaj poschodový rodinný dom postavený na krásnom 8 ár pozemku v tichej lokalite

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Hlboká | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom postavený na 8 ár širrokom pozemku vo vyhľadávane

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

205,000 € 1025 €/m²

Na predaj rodinný dom v radovej zástavbe na Čerešňovej ulici

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Čerešňová | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom v radovej zástavbe v lokalite Čerešňovej ulice. D

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Nové Zámky

215,000 € 1075 €/m²

Na predaj poschodový rodinný dom na Bezručovej ulici

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Bezručova | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 514 m2. Pozemok má

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

159,000 € 1325 €/m²

Na predaj rodinný dom neďaleko centra postavený na 7,5 ár pozemku

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej lokalite len 10 minút pešo do centra, v lokalite me

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

155,000 € 1292 €/m²

Priestranný rodinný dom v tichej lokalite neďaleko Fillerovho kopca na 13 ár pozemku

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Tatranský priechod | 250 m²

Exkluzívny dvojpozemok a nehnuteľnosť na predaj v prémiovej lokalite v Nových Zámkoch. V blízko

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

349,000 € 1396 €/m²

Predaj logistického areálu colného skladu 23 400 m² s koľajovou prípojkou v blízkosti prekladiska Čierna nad Tisou

Reality Pribeník

Skladový objekt | Staničná | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj dlhodobo vyťažený

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Pribeník

Cena dohodou

4-izbový rodinný dom v pôvodnom stave - Dolné Saliby, okr. Galanta

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojací, 4-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v Dolných Salibách

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

104,900 € 990 €/m²

PREDAJ Pozemok s pôvodným domom a obrovským potenciálom v Melčiciach

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 3,977 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v malebnom a pokojnom prostredí, ideálny pre tých, ktorí

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

259,000 € 65 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

2 izbový byt | Kremnická | 53.68 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ 2 izbový byt v pôvodnom Nitra - Chrenová -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Turnianska

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3194 €/m²

NA PREDAJ-MIMORIADNE ZNÍŽENÁ CENA rodinný domček-Podkriváň

Reality Detva

Rodinný dom | 70 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný domček v Podkriváni. Prí

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Detva

63,600 € 909 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – vidiecky rodinný dom BUDINÁ

Reality Budiná

Rodinný dom | 126 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – VIDIECKY DOM S DUŠOU, SÚKROMÍM A VEĽKÝM POZEMKOM, IDEÁLNY PRE NOVÝ ZAČIA

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Budiná

89,999 € 714 €/m²

NA PREDAJ - NOVÁ CENA rodinný dom v obci RAD okr.Trebišov

Reality Trebišov

Rodinný dom | 100 m²

Ralitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás rodinný domček v obci RAD okr.Tre

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trebišov

35,000 € 350 €/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- RODINNÝ DOM- VÝNIMOČNE VEĽKÝ POZEMOK- GARÁŽ- ZÁHRADA- VLKY- TOMÁŠOV- SENEC

Reality Vlky

Rodinný dom | Nezadaná | 295 m²

NEJEDNÁ SA O DVOJDOM – IDE O SAMOSTATNE STOJACI RODINNÝ DOM. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľ

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vlky

225,000 € 763 €/m²

NOVINKA! Garáž v Piešťanoch

Reality Piešťany

Garáž | Dopravná | 20 m²

Na predaj panelová garáž pod nadjazdom, vjazd z Dopravnej ulice. Garáž má zastavanú plochu 20

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

15,000 € 750 €/m²

Pôvodný rožný rodinný dom s atmosférou v obci Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Rodinný dom | Bananská | 200 m²

Pôvodný rožný rodinný dom v obci Banka. Nachádza na rohu ulíc Bananská/Žiacka na pozemku o celk

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Banka

205,000 € 1025 €/m²

Dvojizbový byt, klimatizácia, priestranný balkón - centrum Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nitrianska | 58.28 m²

V priamom centre mesta Piešťany Vám ponúkame dvojizbový byt s väčším balkónom, klimatizáciou, s

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 3346 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky dom vo Veselom

Reality Veselé

Vidiecky dom | Nezadaná | 60 m²

Realitná kancelária AB CONTACT Vám exkluzívne ponúka vidiecku usadlosť, ktorá sa nachádza v kat

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veselé

55,000 € 917 €/m²

Areál pre výrobu a skladovanie na Kalinčiakovej ulici

Reality Hlohovec

Výrobný objekt | Kalinčiakova | 7,336 m²

Hala pre výrobu a skladovanie v uzatvorenom areáli na Kalinčiakovej ulici v okresnom meste Hloh

Publikované: 16.06.2020 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Hlohovec

1,620,000 € 221 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj vidiecky dom v pôvodnom stave v obci Sap

Reality Sap

Rodinný dom | Sap | 100 m²

Ponúkame na predaj vidiecky dom s pozemkom, ktorý sa nachádza v obci Sap! Zastavaná plocha dom

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Sap

45,000 € 390 €/m²

Byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt, ktorý je možné jednoducho prerobiť na menší 2-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie