Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,381 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so starším rodin
166,000 € 70 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kolónia | 1,684 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok situova
202,080 € 120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čukárska paka | 501 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v atraktívnej a ro
219 €/m2 219 €/m2
Rodinný dom | Kulačská | 117 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci s
196,900 € 1683 €/m²
1 izbový byt | Dunajská | 29 m²
!Iba u nás! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 1-izbový byt s pivnico
95,000 € 3276 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom v D
239,000 € 2173 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s d
175,000 € 1458 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,270 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný pozemok nachádzajúci sa
39,500 € 17 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 17,757 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Dunajskej Str
65 €/m2 65 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | . | 1,674 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný stavebný poz
145,000 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 608 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky v meste Dunajská
228.8 €/m2 229 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Beketfa | 3,100 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý stavebný pozem
182,496 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,771 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzivne ponúka na predaj investičný stavebný poze
80 €/m2 80 €/m2
Orná pôda | Nezadaná | 5,777 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 5777 m² vrátane po
330,000 € 57 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 101.6 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj starší 3-izbový rodinný dom nachádz
135,000 € 1329 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,852 m²
66,000 € 36 €/m²
Rodinný dom | Lastovičia | 201.58 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL ponúka na predaj modernú novostavbu 4 izbového priestran
503,000 € 2495 €/m²
Objekt pre obchod | Hollého | 6,000 m²
Realitná spoločnosť ALL INCLUSIVE Vám ponúka: Národnú kultúrnu pamiatku v historickom centre T
5,240,000 € 873 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v meste
200 €/m2 200 €/m2
Rodinný dom | Povoda | 103.2 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj starší 4-izbový rodinný
250,000 € 2422 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 712 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok nachádz
128,000 € 180 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 582 m²
103,000 € 177 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj rodinný dom v tichej uličke obce Zemné postavený na peknom širokom pozemku o výmere 1
60,000 € 650 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj starší rodinný dom v centrálnej mestskej zóne plnej obchodíkovov na viditeľnom frekve
90,000 € 750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.