ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1377 M2), KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Blažov | 1,377 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s prístupovou cest

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

120 €/m2 120 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, AMADEHO KRAČANY

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 718 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj projekt 40 stavebných po

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

78,200 € 109 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, AMADEHO KRAČANY

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 700 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

76,300 € 109 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, AMADEHO KRAČANY

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 743 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

80,800 € 109 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY V NOVEJ ŠTVRTI, TOMAŠÍKOVO

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Tomášikovo | 600.1 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 10 stavebných pozemkov p

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

90 €/m2 90 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ GARÁŽ V CENTRE MESTA DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Garáž | Neratovické námestie | 18 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj garáž v centre mesta Dunajská Stred

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

16,000 € 1000 €/m²

ALL INCLUSIVE |NA PREDAJ 3-PODLAŽNÝ RD S PRIESTR. POZEMKOM , V. MEDER

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | . | 0 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-podlažný rodinný dom n

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

330,000 €

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, VEĽKÉ ÚĽANY –BELLINDA PARK

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Bellinda Park | 701 m²

!!POZOR! AKTUÁLNE OSTALI IBA 3 POZEMKY! NEZMEŠKAJTE!! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL V

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

150 €/m2 150 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj 1046 m² stavebný pozemok, Malé Dvorníky

Reality Malé Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,046 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Malé Dvorníky

180 €/m2 180 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 1 KM OD DUNAJSKEJ STREDY, V

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | obec Veľké Blahovo | 751 m²

POZOR! V PRÍPADE PLATBY V HOTOVOSTI EŠTE VÝRAZNÁ ZĽAVA! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

90,120 € 120 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1000 M2), VYDRANY

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok v obci

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

90,000 € 90 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TOMÁŠIKOVE

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nach

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

339,000 € 1492 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2 RODINNÉ DOMY NA 998 m² POZEMKU, VEĽKÁ MAČA

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 rodinné domy na priest

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

89,000 € 890 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RD S VEĽKÝM POZEMKOM,VEĽKÉ DVORNÍKY

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo Veľkých Dvorníkoc

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

157,000 € 924 €/m²

ALLINCLUSIVEREAL | ST. POZEMOK | MEDZIBRODIE NAD ORAVOU

Reality Medzibrodie nad Oravou

Pozemok pre rodinné domy | 1,143 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA ALL INCLUSIVE REAL VÁM PONÚKA POZEMOK V OBCI | MEDZIBRODIE NAD ORAVOU |

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Medzibrodie nad Oravou

12,345 € 11 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK (28468 M2),DUN. STREDA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 28,468 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v mes

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

49 €/m2 49 €/m2

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | obec Veľké Blahovo | 754 m²

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

90,480 € 120 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rd - časť dvojdomu, Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Kolónia | 117.7 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú 4-izbovú novosta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

199,990 € 1699 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK ( 630 M2 ), JAHODNÁ

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 630 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Jaho

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

73,000 € 116 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1383 m²), VYDRANY

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Vydrany | 1,383 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

117,000 € 85 €/m²

ALL INCLUSIVE | EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK ( 1885 M2) V OBC

Reality Košúty

Záhrada | Kosuty | 1,885 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košúty

78,000 € 41 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný projekt 91 stavebných poz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

140 €/m2 140 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj 1396 m² stavebný pozemok, Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,396 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horná Potôň

155,000 € 111 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebný pozemok (909 m²), Potônske Lúky

Reality Potônske Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 909 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Potônske Lúky

93,900 € 103 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie