ALL INCLUSIVE | Na predaj 3x pozemky, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 2,206 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky v meste Dunajská

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

208 €/m2 208 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 38-ÁROVÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BÁČ

Reality Báč

Pozemok pre rodinné domy | 3,800 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 38-árový stave

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Báč

572,000 € 151 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3 LUKRATÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY, ČUKÁRSKA PAKA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Čukárska Paka | 1,610 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3 lukratívne veľké stavebné pozemky

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

177,100 € 110 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ CHATKA SO ZÁHRADKOU , DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Chalupa, rekreačný domček | . | 40 m²

ALL INCUSIVE REAL Vám ponúka na predaj chatku so záhradkou v záhradkárskej oblasti v meste Duna

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dunajská Streda

60,000 € 1525 €/m²

ALL INCLUSIVE | EXKLUZÍVNE NA PREDAJ LESNÝ POZEMOK ( 3466 M2) V OBCI Č

Reality Čierna Voda

Orná pôda | . | 3,466 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Čierna Voda

72,800 € 21 €/m²

ALL INCLUSIVE | REZERVOVANÉ 3-izbový rodinný dom, Dobrohošť

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dobrohošť

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 651 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny projekt 40 st

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

65,000 € 100 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebný pozemok, Holice

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,344 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Holice

127,000 € 94 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, AMADEHO KRAČANY

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 753 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj projekt 40 stavebných po

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

81,800 € 109 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ POZEMOK (425 m²), GABČÍKOVO – CHATOVÁ OBLASŤ

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 425 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok situovan

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

59,990 € 141 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (984 m²), DOLNÝ ŠTÁL

Reality Dolný Štál

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 984 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok nachádz

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Štál

68,000 € 69 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ INV. STAVEBNÝ POZEMOK (9251 M2), NOVÝ ŽIVOT

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | Tonkovce | 9,251 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok s dvoma rodinným

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

495,000 € 54 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ INV. STAVEBNÝ POZEMOK (3338 M2), NOVÝ ŽIVOT

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | Tonkovce | 3,338 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok s dvoma

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

230,000 € 69 €/m²

ALL INCLUSIVE I 5 IZBOVÝ RD S GARÁŽOU MATÚŠKOVO (GA)

Reality Galanta

Rodinný dom | Matuškovo | 280 m²

ALL INCLUSIVE REAL s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5 izbový RD s garážou a so

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Galanta

227,000 € 811 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebný pozemok (778 m²), Zemianska Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 778 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj viacúčelový stavebný poz

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

40 €/m2 40 €/m2

ALL INCLUSIVE | STAVEBNÝ POZEMOK | NITRIANSKA BLATNICA

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska Blatnica | 988 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI NITRIANSKA BLATNICA

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

48,000 € 49 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj priestranný pozemok so stav. pov., Ňárad

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,567 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný po

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

34.2 €/m2 34 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Bellova Ves

Reality Bellova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Bellova

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bellova Ves

50,000 € 72 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj priestranný 4-izbový rd s bazénom,Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Agátová | 160 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový pos

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

275,000 € 1719 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ LUKRATÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Lipový rad | 582 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky v atrak

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

200 €/m2 200 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izbový rodinný dom, Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

85,000 € 567 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb byt s balkónom v Bratislave –Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 73 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3562 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1524 m²), VYDRANY

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,524 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok nachádz

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

93,990 € 62 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4-izbový rodinný dom na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

140,000 € 933 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie