NA PREDAJ pozemok na stavbu domu alebo chaty Hriňová Krivec

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,201 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pekný pozemok na stavbu domu alebo chaty o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

35,000 € 29 €/m²

NA PREDAJ pozemok na stavbu domu alebo chaty 1049m2 KORYTÁRKY

Reality Korytárky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,049 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na rovinatý predaj pozemok o rozlohe 1049

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Korytárky

32,000 € 31 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom Hrnčiarska Ves okr.POLTÁR

Reality Poltár

Rodinný dom | 300 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný dom v obci Hrnčiarska Ve

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poltár

115,000 € 383 €/m²

Záhradná chatka, Dubnica n/V, Lieskovec, 765 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhradná chatka | Lieskovec | 46 m²

Na predaj záhradná chatka s krásnym pozemkom v záhradkárskej oblasti Lieskovec v Dubnici nad Vá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

28,000 € 609 €/m²

Rodinný dom Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 190 m²

Ak hľadáte útulný domček na záhorí, mám pre vás ponuku. Predstavujem vám 3-izbový rodinný dom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

155,000 € 816 €/m²

DIRECTREAL|726 m2 skladových, alebo výrobných priestorov na predaj v priemyselnej zóne Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Výrobný objekt | Malomágerská cesta | 726 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na PREDAJ: MULTIFUNKČNÝ 2-POSCHO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

160,000 € 220 €/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE S POZEMKOM

Reality Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 180 m²

Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE !!! Skok

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lehota

105,000 € 583 €/m²

NA PREDAJ 4i byt v Dúbravách- časť Želobudza

Reality Dúbravy

4 izbový byt | 75.74 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás 4 izbový byt v Dúbravách-časť Že

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dúbravy

45,000 € 594 €/m²

NA PREDAj pozemky na stavbu domov HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,477 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemky na stavbu domov. V ponuke sú tri p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

NOVÁ CENA-NA PREDAj pozemok na stavbu domu alebo chaty HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,416 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj pozemok na stavbu domu alebo cha

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

40,500 € 29 €/m²

NA PREDAJ rovinatý pozemok -15€m2..HORNÝ TISOVNÍK-okr.Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,486 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rovinatý pozemok na lazoch o roz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detva

Cena dohodou

NA PREDAj pozemok na stavbu chaty alebo domu HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 4,029 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu domu alebo chaty. Nachád

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

NA PREDAJ - Prevádzková budova v Kalinke

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Rodinný dom | Nezadaná | 315 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj prevádzkovú budovu s príslušenstvom v obci

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

150,000 € 476 €/m²

NA PREDAJ pozemok na rekreáciu..Hriňová- Blato

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,081 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 2081m

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

11,500 € 6 €/m²

Komerčná budova - Ilava - centrum mesta

Reality Ilava

Výrobný objekt | 290 m²

VAŠE REALITY-realitná kancelária ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkou škálou využitia. -p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Ilava

125,000 € 431 €/m²

NUERA | PREDAJ -Lukratívny pozemok so starším domom pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Búdková | 767 m²

Lukratívny pozemok s obrovským potenciálom v prestížnej lokalite – Búdková ulica, Staré Mesto

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 1172 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Búdková | 220 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 4086 €/m²

NUERA︱PREDAJ - 3i byt v pôvodnom stave v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 68.27 m²

Realitná kancelária Nuera ponúka na predaj veľmi príjemný 3-izbový byt v pôvodnom stave v obľúb

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3442 €/m²

NUERA | PREDAJ 3i byt so samostatnou kuchyňou v Starom Meste, Tabaková

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 73.8 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh slnečný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite pri Slovensk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4187 €/m²

PREDAJ Rodinný dom, chalupa Gönc, Maďarsko

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc

Pavol Lagin a Kosmos reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj: Rodinný dom vhodný aj na chalu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Gönc

25,000 € 313 €/m²

Garáž Žilina - Bánová

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Betónová garáž s montážnou jamou – Žilina (Bánová) Ponúkame na predaj betónovú garáž v Žiline

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

21,500 €

Predaj 1izbový byt - Kuzmányho - Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Kuzmányho | 35 m²

Ponúkam Vám na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa v meste Topoľčany na ul. K.Kuzmányho. Jedná

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

95,000 € 2714 €/m²

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s garážou v Prešove na Šidlovci.

Reality Prešov

Rodinný dom | 288 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 6 - izbový dom s garážou v Prešove, v obľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

320,000 € 1111 €/m²

Monika -Rodinný dom nad SIII. (F746-12-ANM)

Reality Prešov

Rodinný dom | č.d. | 100 m²

(F746-12-ANM) 3 izb skvelý rodinný dom sa nachádza na vynikajúcom tichom ale zároveň akčnom mi

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

239,900 € 2399 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie