Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²
PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. Ponúk
Cena dohodou
Obchodné priestory | Pribišova | 121 m²
Dlhé Diely – Pribišova – predaj nebytového priestoru o celkovej výmere 121 m2, nachádzajúceho s
1,240 €/m2 10 €/m2
Obchodné priestory | Holíčska | 804 m²
Petržalka – Holíčska ulica – nebytový priestor sa nachádza na prízemí trojpodlažnej, samostatne
1,000 €/m2 1 €/m2
2 izbový byt | Odborárska | 56 m²
Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka
159,900 € 2855 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 50 m²
REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj starší dom s rozlohou cca 50m2, ktorý sa nachádza
19,500 € 390 €/m²
Iný objekt | Nezadaná | 890 m²
Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja nehnuteľnosti v obci Slavkovce , 20 km od Mi
108,000 € 121 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
Širokú ponuku nehnuteľností v Maďarsku , neďaleko Košíc nájdete na : www.reality321.sk
Info v RK
Záhradná chatka | Oremburská | 369 m²
Predám slnečnú záhradku na Oremburskej ulici časť Fončorda. Záhradka je prevažne rovinatá s vla
39,990 € 108 €/m²
Záhradná chatka | Rakúsko | Prellenkirchen | Heideweg
Ponúkame na predaj záhradnú chatku, ÚP 30 m2 s menším pozemkom v rakúskej obci Prellenkirchen l
35,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 137 m²
Hľadáte dom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj rodinný dom
250,000 € 1825 €/m²
Rodinný dom | Rajecké | 230 m²
GRO&PARTNERS ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom, s podpivničením, v pôvodnom stave, s ve
405,000 € 1761 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Odkúpime od Vás Vašu nehnuteľnosť - byt, dom, pozemok - za výhodnú cenu, vyplatíme Vaše dlhy aj
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | 70 m²
Info v RK
Rodinný dom | Dúbrava č. | 197 m²
Directreal LMCity - Krásny rodinný domček v malebnej obci Dúbrava – ticho, zeleň a pokoj pri
171,600 € 871 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ižipovce | 170 m²
Directreal LMCity - Romantická chalupa na predaj – Liptov, Ižipovce. Na LV je to dom, čiže hy
229,000 € 1347 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Demänová | 444 m²
Directreal LMCity - ️ OBROVSKÝ DOM – FUNKČNÝ BIZNIS V TOP LOKALITE DEMÄNOVÁ 8 IZIEB | 3 PODLAŽ
999,000 € 2250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podtureň | 508 m²
Directreal LMCity - NOVÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ A OKOLIE Lokalita,
123 €/m2 123 €/m2
Hotel, penzión, ubytovňa | Dúbrava | 1 m²
Directreal LMCity - NA PREDAJ – Štýlový penzión / chalupa DÚBRAVSKÁ BAŠTA Pokojná lokalita, 1
315,000 € 315000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Sielnica | 1 m²
Directreal LMCity - Zelené údolie II. – Bývanie pod horami, kúsok od Liptovskej Mary Ide o
90 € 90 €/m²
Reštaurácia | Dostojevského | 446 m²
Directreal LMCity - Ponúkame na predaj takmer celé spodné podlažie budovy s veľkým potenciálom
350,000 € 785 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Svätý Kríž | 356 m²
Directreal LMCity - Láska na prvý pohľad existuje… a práve ste ju našli vo Svätom Kríži na Li
260,000 € 730 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 160.36 m²
Directreal LMCity - Chata vo Vyšnej Boci – pokoj, príroda a dokonalý oddych! Predstav si ví
98,000 € 611 €/m²
Rodinný dom | Dúbrava | 266 m²
315,000 € 1184 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.