Dobré Reality ponúkajú na predaj viničný domček v tichej lokalite Star

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 102 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj viničný domček v tichej lokalite Staré Predné Levice Dobré Rea

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

62,000 € 608 €/m²

Na predaj pozemok pod Machnáčom v krásnom horskom prostredí Bielych Ka

Reality Drietoma

Záhrada | 8,863 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 8063 m2 v k.ú. obce Drietoma , časť Brúsne. Pr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

10 €/m2 10 €/m2

Na predaj veľký rekreačný pozemok v horskom prostredí.

Reality Drietoma

Záhrada | 5,563 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 5563 m2 v k.ú. obce Drietoma , časť Brúsne. J

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

10 €/m2 10 €/m2

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar n

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Starší rodinný dom v obci Vlčany , vhodný na kompletnú rekonštrukciu

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 120 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj 4-izbový RD zo 60-tych rokov s rozlohou cca 150 m2 v tichej uličke

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vlčany

42,000 € 350 €/m²

Pozemok 01 v Lučenci v lokalite mestskej pustatiny na predaj...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 524 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj rodinného domu, Nálepkova, Nálepkova, Komárno

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Nálepkova | 200 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v meste Hurbanovo, v centrálnej zóne.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

119,000 € 595 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj 1-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 37 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v dobrej lokalite sídliska Západ v meste Rimavská Sobota. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

48,990 € 1324 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,900 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Farná

23,000 € 12 €/m²

Predaj samostatná uzamykateľná garáž Turbínova ulica Bratislava - Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Turbínová | 19 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž v Bratislave

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

26,000 € 1368 €/m²

Predaj samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom pri jazere – Športová ulica, Veľký Biel.

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Športová | 150 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci 3 izbový rod

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

240,000 € 1533 €/m²

Predaj objekt určený pre skladové účely a kancelárie a administratívu na Furmanskej ulici 11, Bratislava-Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre výrobu | Furmanská | 474 m²

Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | Furmanská | 474 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

DIRECTREAL|Demänovská Dolina - pozemky na skok do Jasnej!

Reality Demänovská Dolina

Orná pôda | Demänová | 2,134 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj 2 s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Demänovská Dolina

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|2 rozľahlé pozemky v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Orná pôda | Demänová | 8,122 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Demänovská Dolina

3 €/m2 3 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok na Liptove pod horou

Reality Lazisko

Orná pôda | Lazisko | 5,675 m²

Directreal LMCity - V realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj slnečný pozemo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA *TOP INVESTÍCIA* Priestranná chata v Demänovskej Doline so saunou a vírivkou

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 146 m²

Directreal LMCity - V zastúpení majiteľa a Vám ponúkame na predaj kompletne zariadenú štýlovú

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

330,000 € 2260 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Luxusný zrub pri Liptovskej Mare a výnos až 30 000 € ročne + vizualizácia!

Reality Bobrovník

Chalupa, rekreačný domček | Tvarožná | 350 m²

Directreal LMCity - HEADLINE: Luxusný zrub pri Liptovská Mara | súkromie, 1432 m² pozemok a

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bobrovník

299,999 € 857 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA - pozemok v Demänovej na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

39 €/m2 39 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|10 pozemkov v krásnej lokalite Liptova - Ižipovce

Reality Ižipovce

Lesná pôda | Ižipovce | 1 m²

Directreal LMCity - Parcely registra C v obci Ižipovce a okolie: Pozemok 1 - 504 Najbližšia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

Cena dohodou

DIRECTREAL|3 slnečné pozemky v dedine Prosiek na Liptove

Reality Prosiek

Orná pôda | Prosiek | 1 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj krá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prosiek

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - slnečný a rozľahlý pozemok na Liptove!

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Beňadiková | 13,033 m²

Directreal LMCity - Ponúkame vám jedinečnú developerskú príležitosť získať slnečný a rozľahlý

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňadiková

390,990 € 30 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom na Liptove so slnečnym pozemkom pri potoku!

Reality Gôtovany

Rodinný dom | Gôtovany | 192 m²

Directreal LMCity - DOM NA PREDAJ – GÔTOVANY Hľadáte dokonalé miesto na bývanie či rekreáci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gôtovany

239,200 € 1246 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investícia v TOP lokalite Liptova

Reality Liptovský Trnovec

Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Trnovec | 723 m²

Directreal LMCity - Romantická drevenica so zrubom po rekonštrukcii, vínnou pivnicou a veľkým

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

349,000 € 483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie