Pozemok pre rodinné domy | Branovo | 1,120 m²
. Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Branovo, Voda, plyn, elektrina sú vedľa pozem
33,000 € 29 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²
HĽADÁTE CHALUPU NA CHALUPÁRČENIE? MÁTE CHUŤ VYHRNÚŤ SI RUKÁVY A VYTVORIŤ SVOJ KUS RAJA VLASTNÝ
63,900 € 687 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou. s garážou a terasou. Veľmi
99,900 € 555 €/m²
Záhrada | Nový Svet | 1,927 m²
HĽADÁTE MIESTO, KTORÉ MÁ DUŠU? KÚSOK SVETA, KDE SA DOTYK VODY, ŠUM STROMOV A HISTÓRIA BANÍKOV S
39,900 € 21 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce. Obec sa nachádza 28 km od okres
85,000 € 515 €/m²
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 394 m²
Dobré Reality Vám ponúka na predaj zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v
139,000 € 353 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 849 m²
Ponúkame Vám na predaj vyčistený a upravený pozemok vhodný ihneď na výstavbu RD, v obci Neded.
39,000 € 46 €/m²
Záhrada | 16,293 m²
Dobré Reality Vám s potešením predstavujú jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok raja na Zemi. Ak
211,809 € 13 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
RK Dobré reality predávajú v spolupráci s majiteľom dom s vínnym domčekom v obci Bajtava. Dom
35,900 € 449 €/m²
Rodinný dom | 213 m²
RK Dobré reality predáva v spolupráci s majiteľmi rodinný dom v obci Iža. Plocha: 213 m2 Pozem
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Lúčky | 17,711 m²
Ticho, kľud a rozprávkový výhľad na celú panorámu Nízkych Tatier. Toto môže byť aj Váš pozemok,
181,610 € 10 €/m²
Garsónka | Nábrežná | 20 m²
Hladate si útulnú garsonku pre seba alebo na investiciu?Ponukame Vám garsonku o vynere 20m2 na
62,000 € 3100 €/m²
Záhrada | 511 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok-zahradu o výmere 511m2 vhodný na individuálne využitie.K pozemku
1 €/m2 1 €/m2
Orná pôda | Nitrianske Hrnčiarovce | 8,199 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Nitrianske Hrnčiarovce o výmere 81,99 ára. K pozemk
188,000 € 23 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 236 m²
NA PREDAJ TRI DOMY SO STODOLOU NA JEDNOM DVORE. NÁHODA, ČI PRÍLEŽITOSŤ ZÍSKAŤ NIE JEDEN SKVOST
59,900 € 254 €/m²
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 174 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rozľahlú usadlosť U
390,000 € 2241 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 371 m²
RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU A HISTORICKÝM MLYNOM Pokojné vidiecke bývanie s priestorom pre život, z
149,900 € 404 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 764 m²
TÚŽITE PO MENŠOM RODINOM DOME, ALEBO MÁTE CHUŤ POPASOVAŤ SA S ATYPICKÝM POZEMKOM? DOBRÉ REALI
160 €/m2 160 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Viničná cesta | 820 m²
BÝVAJTE INAK, BÝVAJTE V SÚLADE S KRAJINOU! DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkl
35,900 € 44 €/m²
Rodinný dom | Starohorská | 150 m²
Realitná kancelária Dobré reality predáva v spolupráci s majiteľkou rodinný dom v pôvodnom stav
22,000 € 147 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 105 m²
Dobré Reality Vám ponúka na predaj 2-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových
58,000 € 552 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | SNP | 884 m²
Dobré Reality ponúkajú na predaj slnečný, južne orientovaný stavebný pozemok o výmere 884 m², n
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,077 m²
Vážený záujemca, spoločnosť Dobré Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj rovinatý
72,100 € 67 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Útulný domček s dušou v srdci prírody – obec Slaská Hľadáte únik z mesta, ticho hôr a projekt,
70,000 € 778 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.