Novinka v obci Neded, atmosférická chalupa s dušou kúsok od Váhu.

Reality Neded

Vidiecky dom | 70 m²

Ponúkame na predaj tradičný dedinský domček v obci Neded, ktorý dýcha históriou a čaká na svoj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Neded

58,000 € 829 €/m²

Pozemok

Reality Bytča

Záhrada | Bytča | 7,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok určený na IBV/schválené..Pozemok je evidovaný ako trva

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

50 €/m2 50 €/m2

Predaj pozemku na bývanie, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,400 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Farná

17,000 € 12 €/m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Pozemok 8 765 m² - v obci Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 8,765 m²

EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ – POĽNÝ KESOV | 8 765 m² | VHODNÉ PRE DEVELOPERSKÝ PROJ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

99 €/m2 99 €/m2

Stavebný pozemok na predaj – 1035 m², Ivanka pri Nitre | Vydané staveb

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | 1,036 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný a udržiavaný stavebný pozemok o výmere 1035 m² (šírka

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

90,000 € 87 €/m²

REZERVOVANY

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 100 m²

Hladáte si bývanie nedaleko NZ v obci Tvrdošovce? Ponukame vám na predaj 3 izbový rodinný dom,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

59,900 € 599 €/m²

Lukratívny pozemok pri parku

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | centrum | 628 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Bánov priamo pri parku. Svojou rozloho

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bánov

89,990 € 143 €/m²

Pozemok s vydaným stavebným povolením na predaj!!!

Reality Boľkovce

Pozemok pre rodinné domy | Boľkovce | 480 m²

Túžite si postaviť vlastný dom, ale neviete ako postupovať pri kúpe, projektoch a stavebných po

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Boľkovce

99,000 € 206 €/m²

Stavebné pozemky na predaj v Lučenci v blízkosti mestského lesa...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 559 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v súkromnej štvrti. Vstup na príjazdovú cestu k pozemko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj...

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Ovocná | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozľahlom 2371 m2 pozemku. Dispozične po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

133,000 € 1478 €/m²

Stavebný pozemok 03 v Lučenci na predaj...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 549 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj rodinny dom v obci Iža.

Reality Iža

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponukame na predaj rodinný dom v obci Iža v Komárňanskom okrese. Je postavený z palenej tehly

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Iža

95,000 € 543 €/m²

Exkluzívne, pozemok pri Váhu s malou chalúpkou, murovanou pecou a pivn

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa majiteľom tohto výnimočného pozemku, ktorý poskytuje ide

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Neded

29,900 € 54 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

65,000 € 565 €/m²

Na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy.

Reality Nová Dedina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 683 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s rozlohou 683

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedina

63,000 € 92 €/m²

Investičný pozemok Lysica

Reality Lysica

Záhrada | Lysicka | 5,162 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok evidovaný ako trvalý trávnatý porast v obci Lysica.Plocha pozemk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lysica

5 €/m2 5 €/m2

Pozemok pre rekreačnú výstavbu - investícia - rekreácia, 6692 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brotovo | 6,692 m²

BRÁNA DO PRALESA - PROJEKT, KTORÝ VIDÍ LEN TEN SPRÁVNY KUPUJÚCI. DOBRÉ REALITY - silná slovens

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. N. Zámky!

Reality Jasová

Rodinný dom | Jasová 390 | 105 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. Nové Zámky, bol postavený v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jasová

84,000 € 800 €/m²

Rozľahlý pozemok pre rodinný dom, 2986 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 2,986 m²

NENECHAJTE SA PREDBEHNÚŤ A KÚPTE SI UŽ DNES POZEMOK PRE SVOJ RODINNÝ DOM! ZAŽITE SKUTOČNÝ VIDIE

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

69,900 € 23 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! POZEMOK vo vychytenej lokalite na predaj!

Reality Vinohrady nad Váhom

Orná pôda | Nezadaná | 3,410 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj pozemok, ktorý bol kedysi využívaný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

33,100 € 10 €/m²

Stavebný pozemok Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 1,099 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite obce Andovce. Plocha: pozemku 1099m2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

79,000 € 72 €/m²

Stavebný pozemok Branovo

Reality Branovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,332 m²

Dobré Reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v Branove. Pozemok je v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Branovo

56,000 € 42 €/m²

DOBRÉ REALITY -PREDAJ - Rodinný dom v obci Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci k

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnické Bane

Cena dohodou

PREDAJ VEĽKÉHO STAVEBNÉHO POZEMKU S RODINNÝM DOMOM ZA CENU POZEMKU – N

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Výnimočná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokoj a priestor! Ponúkame Vám na predaj veľkory

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Neporadza

96,000 € 800 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie