Rodinný dom v centre mesta

Reality Šamorín

Rodinný dom | . | 236 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta. Rodinný dom má 2 nadzemné podlažia a je č

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Šamorín

319,900 € 1356 €/m²

RD ZOBOR - EXKLUZÍVNA PONUKA! Pozemok 575m2

Reality Nitra

Rodinný dom | Kláštorská | 226 m²

Na predaj rodinný dom v prestížnej lokalite Nitra – Zobor Pozemok: 575 m² • Zastavaná plocha: 1

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,000 € 1102 €/m²

PREDAJ: stavebný pozemok v Nitrianskom Rudne.

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,014 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1014 m², situovaný priamo v centre vyhľadávanej obc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

Na predaj vidiecka chalupa .

Reality Tužina

Rodinný dom | Tužina | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu vo vyhľadávanej podhorskej obci Tužina. Samotna stavba sa nachá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tužina

69,900 € 874 €/m²

Predaj rekreačného pozemku, Jelenecká, Jelenecká, Nitra

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rekreačný pozemok | Jelenecká | 897 m²

Pozemok o šírke 24m v obci Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká ulica, na rekreačné účely. Vým

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

132,970 € 148 €/m²

pozemok o výmere 1564m2 v obci Pohranice

Reality Pohranice

Orná pôda | Zlatomoravecká | 1,564 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Pohranice, Zlatomoravecká cesta o výmere 15,64 ára, šírk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pohranice

19,000 € 12 €/m²

PREDAJ POSLEDNÁ pôvodná banícka drevenica 216m2, Kremnické Bane, Krem

Reality Kremnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | Kremnické Bane | 216 m²

PRINÁŠAME VÁM JEDINEČNÚ A POSLEDNÚ MOŽNOSŤ STAŤ SA MAJITEĽOM PÔVODNEJ BANÍCKEJ DREVENICE V KREM

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnické Bane

43,000 € 199 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom v obci Krahule, okres Žiar nad HronomHľadáte

Reality Krahule

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

REZERVOVANÉ Hľadáte horskú oázu alebo investíciu v srdci Kremnických vrchov? Objavte potenciá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krahule

155,000 € 646 €/m²

Priestranný ,slnečný rodinný dom v pôvodnom stave , vhodný na rekonštr

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Trhová Hradská | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý rodinný domček v obci Trhová Hradská . Nachádza sa na rovinat

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

150,000 € 625 €/m²

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

78,000 € 624 €/m²

Pozemok

Reality Bytča

Záhrada | Bytča | 7,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok určený na IBV/schválené..Pozemok je evidovaný ako trva

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

50 €/m2 50 €/m2

PREDAJ: Pozemok pre výstavbu rodinného domu vo Veľkej Lúke, 593 m2, ok

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 593 m²

CHYSTÁTE SA STAVAŤ A EŠTE NEMÁTE VHODNÝ POZEMOK? ZÁHUMNIE VO VEĽKEJ LÚKE PONÚKA NOVÚ PRÍLEŽITO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

65,230 € 110 €/m²

Parádny pozemok s mobilným domom na predaj

Reality Sereď

Rekreačný pozemok | Bratislavská Cesta | 3,700 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. dáva Vám do pozornosti vynikajúcu ponuku. V meste Ser

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

154,500 € 42 €/m²

PREDAJ: Pozemok s potokom a hájom, 2587 m2, Detvianska Huta - Vrchdobr

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | Vrchdobroč | 2,587 m²

KEĎ NA DETVIANSKU HUTU ZÁJDETE, V PREKRÁSNOM PROSTREDÍ ŠŤASTNÝ ŽIVOT NÁJDETE. DOBRÉ REALITY –

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

Jedinečný pozemok pod lesom v obci Sokolovce 675m2 – tiché miesto s ve

Reality Sokolovce

Záhrada | 675 m²

V zastúpení vlastníkov, EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj krásny pozemok o výmere 675m2 (š18x38),

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

49 €/m2 49 €/m2

Ponúkame na predaj RD v mestskej časti Prievidze v Hradci

Reality Prievidza

Rodinný dom | Hradecká | 160 m²

REZERVOVANÉ......Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v mestskej časti Prievidze , Hr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prievidza

135,900 € 849 €/m²

Pozemok 02 na predaj v Lučenci na mestskej pustatine

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | mestská | 559 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka v obci Neded, pôvodný 3 - izbový rodinný dom na predaj.

Reality Neded

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa svojich predstáv? V exkluzívnom zas

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Neded

79,900 € 888 €/m²

RK DOBRÉ REALITY predáva 5-izbový rodinný dom vo Veľkých Ludinciach

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Dobré reality spol.s r. o. predáva v spolupráci s majiteľom 5-izbový rodinn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

68,000 € 486 €/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj sklad 310 m² v obci Belá

Reality Belá

Priestor pre sklad | Nezadaná | 294 m²

Dobré Reality vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj skladový objekt v obci Belá s úžitkovou

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Belá

53,000 € 180 €/m²

krásny pozemok v lone Priebybiny

Reality Michalová

Rekreačný pozemok | Priehybina | 3,865 m²

Ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok s rozlohou 3865 m² v malebnej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalová

3.1 €/m2 3 €/m2

PREDAJ: Pozemok pre investíciu a podnikanie, 4096 m2, Podbrezová - Lop

Reality Podbrezová

Komerčná zóna | 4,096 m²

LÁKA VÁS NOVÁ PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ? ČO TAK VYUŽIŤ NAJFREKVENTOVANEJŠIU TRASU HOREHRONIA?

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

139,900 € 34 €/m²

Stavebný pozemok Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Žitavská | 905 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v obci Dvory nad Žitavo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

29,900 € 33 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie