Záhradná chatka | Halalovka | 16 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále ostanete „na skok od civilizácie? Tá
23,900 € 1494 €/m²
Rodinný dom | Moyzesova | 120 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Moyzesovej ulici v centra mesta No
79,000 € 658 €/m²
Rodinný dom | Piaristická | 280 m²
VitoReality ponúka na predaj exkluzívne dve budovy v lukratívnej časti v centre mesta Nitry na
Info v RK
Záhradná chatka | Ciolkovského | 10 m²
VitoReality ponúka na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 1554m2 v Lužiankach. Pozemok je umies
34,000 € 3400 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 168 m²
Túto nehnuteľnosť možno označiť za skvelú príležitosť na spokojné rekreačné alebo aj stále býva
189,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 168 m²
Túto nehnuteľnosť možno označiť za skvelú príležitosť na spokojné rodinné bývanie v prírode a z
189,000 € 1125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 81 m²
Táto milá, útulná chalupa je ako stvorená na oddychové víkendy, prázdniny, a kľudne aj na sezón
149,000 € 1840 €/m²
Obchodné priestory | Mostová | 1,080 m²
Realitná kancelária RK SPIRIT Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný objekt s výborným inv
549,000 € 768 €/m²
Vidiecky dom | Zákostolná | 123 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj vidiecky dom v obci Maňa, vzdialenej 8 km od termálneho kúpalisk
75,000 € 690 €/m²
Záhradná chatka | Podtatranského | 32 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj záhradnú chatku na pozemku o výmere 393 m² v Liptovskom Mikuláši
28,900 € 903 €/m²
Rodinný dom | Potôčky | 200 m²
Realitná kancelária RK SPIRIT ponúka na predaj rodinný dom v obci Šumiac, situovaný pod Kráľovo
95,000 € 478 €/m²
Rodinný dom | Nižné Repaše | 150 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obc
49,000 € 367 €/m²
Obchodné priestory | Mostová | 2,589 m²
Exkluzívne len u nás v RK SPIRIT, s.r.o. - Obchodný dom VEREX v Ružomberku na predaj. Polyfunk
2,160,000 € 834 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²
MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké, len pár minút od mesta
94,450 € 1111 €/m²
Rekreačný pozemok | Kúty | 1,209 m²
Ponúkame na predaj 3 pozemky v lokalite Kúty v Prešove, ktoré sú zaujímavé na rekreačné využiti
89 €/m2 89 €/m2
Záhrada | Tulčík | 948 m²
Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel 3/8 na pozemku v obci Tulčík, okres Prešov. Pozemok j
38 €/m2 38 €/m2
Orná pôda | Tulčík | 4,350 m²
Ponúkame na predaj pozemok p.č. 1442/212 a spoluvlastnícke podiely v katastrálnom území Tulčík,
65 €/m2 65 €/m2
Orná pôda | 889 m²
Ponúkame na predaj pozemky a vlastnícke podiely v lokalite Podhradie pri Prievidzi. V ponuke s
79 €/m2 79 €/m2
Rodinný dom | Chalupkova 6 | 180 m²
MAREČEK REALITY ponúka na predaj rodinný dom - vilu z prvej republiky, s pozemkom, o veľkosti
319,500 € 1969 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²
MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké okres Senica. Veľkým b
94,450 € 1111 €/m²
Rodinný dom | Dolná | 140 m²
*** R.E.Z.E.R.V.O.V.A.N.É *** *** ŠIROKÝ POZEMOK, 2 VCHODY, 2 KUCHYNE, 2 KÚPELNE, GARÁŽ, LETN
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 212 m²
*** P.R.E.D.A.N.É *** *** PARKOVANIE VO DVORE, MUROVANÁ KLENBOVÁ PIVNICA, GARÁŽ, LETNÁ KUCHYŇA
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Novozámocká cesta | 100 m²
*** P.R.E.D.A.N.É. *** **** MOŽNOSŤ REKONŠTRUKCIE PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV, VHODNÝ AJ NA PODNI
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nitriansky rad | 75 m²
*** IHNEĎ OBÝVATEĽNÝ, TICHÁ ULIČKA, PRÍZEMNÝ DOM, MOŽNOSŤ REKONŠTRUKCIE *** *** 3D virtuálnu p
64,000 € 853 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.