Predaj investičného pozemku – Zvončín

Reality Zvončín

Záhrada | Zvončín | 3,408 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v katastrálnom území ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

68,000 € 20 €/m²

PREDANE/Rodinný dom s veľkorysým pozemkom a výbornou dostupnosťou

Reality Siladice

Rodinný dom | Nezadaná | 71 m²

Rodinný dom s veľkorysým pozemkom a výbornou dostupnosťou – ideálny základ pre váš vysnívaný do

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Siladice

73,000 € 1028 €/m²

Predaj rodinného domu, Ladislava Novomeského, Ladislava Novomeského, H

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Ladislava Novomeského | 120 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite – Hlohovec, časť Šulekovo TEL.ČÍSLO : 0910 656

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Predaj pozemku na bývanie, Hlohovec

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,550 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 2 550 m², nachádzajúci sa v meste Hlohov

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Murovaná chata nad priehradou v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Chalupa, rekreačný domček | Suchá nad Parnou | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu murovanú chata komplet so zariadením. Možnosť celoročného bývania. D

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suchá nad Parnou

53,000 € 883 €/m²

Veľký stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - domov

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok priamo v Majcichove, je ideálnym miestom vhodným na výs

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

257,000 € 99 €/m²

Stavebný pozemok so starším rodinným domom v obci Vlčany

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Vlčany | 1,496 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Vlčany o rozlohe 1496m2. Rozmery: 16m x 97m Na pozemk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

48,000 € 32 €/m²

EXKLUZÍVNE: Celé podlažie v centre Piešťan s projektom apartmánov

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN Predaj celého podlažia s projektom apartmáno

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

970,000 € 2594 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v Moravanoch nad Váhom (418 m²)

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 418 m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – nová obytná lokalita, Moravany nad Váhom Realitná kancelária real

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

77,330 € 185 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 453 m²

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz Realitná kancelária Realit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Boleráz

99,990 € 221 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA záhradná chatka v Šali za strelnicou

Reality Šaľa

Chalupa, rekreačný domček | Šaľa | 20 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj záhradnú chatku v Šali za strelnicou LOKALITA Záhradkárska obl

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaľa

22,000 € 1100 €/m²

5 izbový poschodový drevodom v obci Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | Cífer | 170 m²

reality BIČIAR exkluzívne ponúka na predaj útulný 5-izbový rodinný dom s menšou záhradou v obci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Cífer

268,000 € 1576 €/m²

NOVÁ CENA - 5-izbový rodinný dom, dve garáže a krásny pozemok Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | Špačince | 150 m²

reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Špačince

296,000 € 1973 €/m²

Stavebný pozemok 888 m2 v obci Ružindol

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 888 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ružindol LOKALITA Nehnuteľ

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

122,000 € 137 €/m²

stavebný pozemok 1212m² v obci Šelpice

Reality Šelpice

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,212 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej obci Šelpice, vzdialen

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šelpice

266,640 € 220 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA novostavba s viacerými bytovými jednotkami

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 360 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj novostavbu s viacerými bytovými jednotkami ideálna na bývanie a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 1806 €/m²

Hľadáte únik z mesta, ponúkame na predaj slnečný pozemok s chatkou

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Záhrada | Bohdanovce nad Trnavou | 406 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ak hľadáte únik z mesta, máme pre Vás na predaj slnečný pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce nad Trnavou

59,900 € 148 €/m²

6-izbový rodinný dom v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²

Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Na predaj parkovacie státie pre 2 autá

Reality Rovinka

Garáž | Kvetná | 40 m²

Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 28.06.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

NA PREDAJ: 3-podlažná industriálna sýpka s obrovským potenciálom – Nová Ves nad Váhom _ TOP

Reality Nová Ves nad Váhom

Objekt pre obchod | Nezadaná | 1,300 m²

Sme AVILA. Spájame ľudí s priestormi, kde ich biznis rastie. Kontaktujte nás. Realitná kancelá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nová Ves nad Váhom

89,900 € 69 €/m²

Predaj chalupy s pozemkom 1616m2 v obci Prašník – časť Grnča

Reality Prašník

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj malebná chalup

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Prašník

112,000 € 1318 €/m²

TOP NA PREDAJ: Rodinný dom s kráľovským pozemkom 2158 m² a nekonečným potenciálom – Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Sadová | 176 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Hľadáte miesto, kde sa vaše predstavy o

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

170,000 € 966 €/m²

TOP NA PREDAJ: pôvodný 5izbový RD s veľkorysým pozemkom 1273m2 - Brestovany

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 160 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj pôvodný

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brestovany

150,000 € 938 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie