Na predaj pozemok v obci Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 787 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Dolná Lehota. Nachádza sa v extraviláne obce a je vedený

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

39,000 € 50 €/m²

PREDAJ GARÁŽ Brezno - Fraňa Kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v radovej zástavbe mesta Brezno. Je situovaná vo vyhľadávanej a do

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Jedinečný slnečný pozemok v Handlovej

Reality Handlová

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkam na predaj jedinečný slnečný pozemok v Handlovej, ideálny na výstavbu vysnívaného rodinn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

42,000 € 28 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok v širšom centre Senice

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,161 m²

Lukratívny stavebný pozemok v širšom centre Senice – investičná príležitosť. Spoločnosť MAX

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Senica

197,370 € 170 €/m²

Pozemok na predaj v obci Cigel

Reality Cigeľ

Pozemok pre rodinné domy | 878 m²

Ponúkame Vám na predaj, krásný slnečný pozemok v obci Cígeľ, neďaleko Prievidze. Rozloha poze

Publikované: 27.10.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Cigeľ

87,900 € 100 €/m²

ZĽAVA!!! Dvojizbový byt, Štefánikova ulica, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 52 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY 2-izbový byt s veľkou kuchyňou, Senica – Štefánikova ulica

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

96,900 € 1863 €/m²

Rodinný dom Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 424 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v obci Horná Lehota. Obec leží v atraktívnom prostredí južnej časti

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

59,500 € 140 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malá Čausa neďaleko Prievidze. Dom je postavený na ve

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

189,000 € 1047 €/m²

Dvojizbový byt Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Investičná príležitosť v Prievidzi – 2-izbový byt s potenciálom na zhodnotenie Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

87,000 € 1740 €/m²

Aktualizovaná cena ! Na predaj rodinný dom, Chvojnica

Reality Chvojnica

Rodinný dom | 180 m²

MAXA REALITY ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v malebnej kopaničiarskej

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chvojnica

110,000 € 883 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom Malá Čausa

Reality Prievidza

Rodinný dom | 190 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prievidza

189,000 € 995 €/m²

Stavebný pozemok 1611m2, Tužina

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | 1,611 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 1611m2 v krásnom a tichom prostredí obce

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

150,000 € 93 €/m²

PREDAJ, alebo PRENÁJOM skladového areálu, Senica

Reality Senica

Objekt pre obchod | 0 m²

MAXA reality Vám ponúka INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ v tesnej blízkosti priemyselného parku na Priemy

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

EXKLUZÍVNE – Stavebný pozemok 1424 m2 s krásnym výhľadom na mesto STUPAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

250,000 € 176 €/m²

Predaj rodinného domu, Sládkovičova, Sládkovičova, Hlohovec

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

225,000 € 804 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Exkluzívny 4‑izbový rodinný dom v Dvorníkoch pri Hlohovci – pokojné bývanie s výbornou dostupno

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 518 €/m²

Veľkorysý pozemok s obrovským potenciálom v Dolných Orešanoch

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Dolné Orešany | 115 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

139,000 € 1209 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 1,017 m²

Veľkorysý stavebný pozemok s výbornou šírkou – Cífer Reality BIČIAR Vám ponúka na predaj atrakt

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

357,990 € 352 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v tichom srdci Dolného Dubového

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája vidiecky pokoj s výbornou dostupnosťou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

Cena dohodou

PREDANÉ/Predaj rodinného domu, Seredská, Seredská, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 140 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

154,000 € 1100 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Buková - Prievaly

Reality Buková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 502 m²

Na predaj samostatný stavebný pozemok nachádzajúci sa na rozhraní obcí Buková a Prievaly.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Buková

34,900 € 70 €/m²

Lukratívny pozemok v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,500 m²

Predaj lukratívneho pozemku v obci Pavlice – 1 500 m² s možnosťou rozdelenia Ponúkame na preda

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200,000 € 133 €/m²

Cífer 2 prémiové stavebné pozemky

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 508 m²

NA PREDAJ: 2 prémiové pozemky so šírkou 27 m – Cífer Reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka dva v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

179,900 € 354 €/m²

Predaj investičného pozemku – Zvončín

Reality Zvončín

Záhrada | Zvončín | 3,408 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v katastrálnom území ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

68,000 € 20 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (776)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie