Oplotený obrábaný vinohrad so studňou a kontajnerom.

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Fajgalská cesta | 4,000 m²

Ponúkame výnimočný vinohrad, vhodný aj ako rekreačný pozemok alebo záhrada. Vinohrad sa nachádz

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

49,000 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť. Pôda pri budmerickom kaštieli.

Reality Budmerice

Orná pôda | Pod kašteľom | 11,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok neďaleko budmerického kaštieľa a rodinných domov. Pozemok je rov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

10 €/m2 10 €/m2

Ponúkame pôdu 2.000m2 - 20.000m2 v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Reality Trnava

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky rôznych výmer, v rôznych lokalitách. Ide prevažne ornú pôdu a le

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

3 €/m2 3 €/m2

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Zámocká | 20 m²

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava Ponúkame

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

43,500 € 2175 €/m²

Rezervované: VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE, BALKÓN, ŠPAJZA

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Rezervované! **********************************************************************************

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

133,000 € 2180 €/m²

SIMI real - veľký 1 izbák s balkónom

Reality Michalovce

1 izbový byt | Salezianov | 44 m²

So súhlasom majiteľa INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE Ponúkame na predaj ve

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

83,990 € 1909 €/m²

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 2 izbový tehlový byt v Handlovej, ul. Dimitrovova.

Reality Handlová

2 izbový byt | Dimitrovova | 55 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

52,500 € 955 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Nitrianskom Pravne.

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Prievidzská | 120 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v zas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

94,000 € 783 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4 izbový byt v Handlovej, ul. Okružná.

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný, veľkometrážny

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

63,000 € 750 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom vo Veľkej Lehote, okr. Žarnovica.

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | Inovec | 200 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s letnou kuchyň

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

135,000 € 675 €/m²

RD na predaj , pozemok 1125 m2, ihneď obývateľný. Exkluzívne u nás.

Reality Neverice

Rodinný dom | 150 m²

DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom ideálnych rozmero

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 833 €/m²

Predaj ihneď obývateľného rodinného domu, pozemok 1125 m2. Výhradne u nás

Reality Neverice

Rodinný dom | Školská | 150 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 800 €/m²

BABONY TRE I Ponúkame na predaj investične pozemkový komplex

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 12,953 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny pozemkový komplex v Bratislave – Devínska Nová Ves (ok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

BABONY TRE I Stavebný pozemok v Senci

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²

Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

217,500 € 255 €/m²

REZERVOVANÉ I BABONY TRE I Trojizbový byt s garážou a záhradkou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri struhe | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Bratislavy, vo Vajnoroch, na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

220,000 € 3099 €/m²

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

BabonyTRE I Rodinný dom a pozemok 8 500 m²

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | 150 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 9967 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I 3-izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hviezdna | 65 m²

Slnečný 3-izbový byt v Šamoríne pri X-Bionic Sphere – ideálny na bývanie aj investíciu Šamorín

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

Babony TRE | Ponúkame Vám lukratívne pozemky v Čunove - Bratislava

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Čunovo | 777 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj lukratívne investičné pozemky v ČUŇOVE na okraji chránenej kr

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 85 m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre Ponúkame svetlý a útulný 3-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4576 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I PREDAJ Záhrada, obec Zálesie

Reality Zálesie

Záhrada | Malinovská | 648 m²

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok v Pezinku - 433 m2

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 433 m²

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok 433 m² – Pezinok, Cajla | Nová štvrť pri viniciach Ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,900 € 161 €/m²

PREDAJ-vidiecky dom s veľkým pozemkom pod lesom, Nitr.Sučany,PrievidzA

Reality Prievidza

Rodinný dom | 178 m²

Predstavte si veľkú terasovitú záhradu pod lesom, kde si môžete vychutnávať ticho, výhľady, byl

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

99,900 € 561 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie