Rodinný dom Divín, Ružiná - pokoj, súkromie a voda na dosah

Reality Divín

Rodinný dom | 150 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Divín, okres Lučenec, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Divín

149,900 € 999 €/m²

Pozemok na predaj Jazernica, vhodný pre rodinné domy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 25,000 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Jazernica, okres Turčianske Teplice, pozemok je rovinatý,

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Pozemok na predaj v Martine

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Hrdinov SNP | 4,377 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v atraktívnej lokalite Martin Stráne na ulici Hrdinov SNP.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

219 €/m2 219 €/m2

Chalupa rodinný dom v krásnom prostredí obce Turček

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 100 m²

Chalupa rodinný dom na predaj sa nachádza v krásnej a pokojnej chalupárskej lokalite v Hornom T

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

85,000 € 850 €/m²

Pozemok na predaj, plocha 51 000 m2

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 51,000 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj okres Turčianske Teplice, lokalita Turiec. Plocha pozemku je cc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

11 €/m2 11 €/m2

Pozemok na predaj Lipovec vhodný pre rodinný dom

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Lipovec vhodný pre rodinný dom. Plocha pozemku cca 800 m2,

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok na predaj Turčianske Kľačany

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Turčianske Kľačany | 9,735 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Turčianske Kľačany na poľnohospodársku výrobu, alebo ako

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Pozemok na predaj Budiš vhodný pre rodinný dom

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Budiš vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok má ploc

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok na predaj Budiš vhodný pre rodinný dom

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Budiš cca 30 km od Martin vhodný pre výstavbu rodinného d

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok na predaj okres Martin obec Ďanová, elektrika a voda na pozemk

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 829 m²

Ponúkam Vám ponúka pozemok na predaj v okrese Martin, obec Ďanová. Pozemok je rovinatý, tvar je

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

57,000 € 69 €/m²

Pozemok na predaj Vrútky, vhodný na výstavbu haly

Reality Martin

Priemyselná zóna | 5,127 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v meste Vrútky vhodný na výstavbu haly a iné objekty. Plocha poze

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

41 €/m2 41 €/m2

Priemyselný areál s tromi halami a pozemkom 11 000 m2 na predaj v Dolnej Krupej

Reality Trnava

Priestor pre sklad | 1,700 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na investíciu v priemyselnej zóne obce Dolná Krupá, okr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trnava

329,990 € 194 €/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom na predaj Martin - Valča

Reality Martin

Rodinný dom | 175 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v pokojnej obci Valča, len 11 km od mesta Martin. Dom sa

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

139,900 € 799 €/m²

Pozemok Turčianske Jaseno

Reality Turčianske Jaseno

Orná pôda | Nezadaná | 48,382 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky v lokalite Turčianske Jaseno. Prvý orná pôda má rozlohu 20057m2

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Jaseno

1.5 €/m2 2 €/m2

Pozemok na predaj v blízkosti lyžiarskeho strediska Snowland

Reality Martin

Rekreačný pozemok | Valča | 500 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Valča, okres Martin, plocha pozemku je 500 m2, rozmer poz

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

137 €/m2 137 €/m2

Pozemok na predaj v Lubine: Slnečný svah s výhľadom, ideálny pre váš nový domov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 493 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v malebnej obci Lubina, ktorá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

101 €/m2 101 €/m2

3-izbový byt na Valovej ulici - bývajte pri mestskom parku

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 61.23 m²

Miesto, kde sa býva pokojne – a žije naplno.. To je Valová ulica v Piešťanoch. Ranná káva v pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,900 € 2448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný obchodný priestor na predaj v centre Piešťan, Štefánikova ulica

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štefánikova | 300.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor na Štefánikovej ulici v Piešťanoch, ktorý je ide

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

449,900 € 1498 €/m²

Rodinný dom v Ratnovciach na rekonštrukciu, 413 m² pozemok

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Ratnovce | 125 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej časti obce Ratnovce, ideálny pre tých, ktorí h

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

69,900 € 559 €/m²

Investičná príležitosť: Moderná budova na bytový projekt v Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Teplická | 1,049 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť pre investíciu v srdci Piešťan. Táto moderná, 4-podlažn

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

1,600,000 € 1525 €/m²

ABSOLUTIO Office Piešťany komerčná nehnuteľnosť v centre Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Teplická | 1,938.15 m²

ABSOLUTIO Office Piešťany - komerčná nehnuteľnosť v centre mesta Absolutio Office Piešťany je

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

1,600,000 € 826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - investícia

Reality Ratnovce

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 9,927 m²

Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - sad, vinohrad, investícia Ponúkame Vám na predaj slne

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

8 €/m2 8 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim

Reality Pobedim

Rodinný dom | Pobedim | 236 m²

Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim Ponúkame Vám na predaj súbor troch rodinn

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pobedim

144,900 € 614 €/m²

Predaj staršieho rodinného domu s veľkým pozemkom na Kolibe.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom - výnimočnú nehnuteľnosť s neobmedzenými možnosťami v tic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 € 3925 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie