Priestor pre sklad | 992 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln
199,000 € 201 €/m²
Rodinný dom | 1,200 m²
Ponúkame na predaj vidiecky dom v lokalite VIESKA, Turčianske Teplice. Dom sa nachádza 650 m od
125,000 € 113 €/m²
Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²
Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi
43,000 € 69 €/m²
3 izbový byt | 72.3 m²
Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o celkovej výmere 72,3 m2 s výbornou dispozíciou v obľú
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,738 m²
Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás
240,000 € 138 €/m²
Apartmán | 14 m²
Na predaj uzamykateľná kója (pivnica) + parkovacie státie v apartmánovom dome Fatrapark 2, Hrab
16,990 € 1214 €/m²
1 izbový byt | 30.3 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na
109,990 € 3630 €/m²
Rodinný dom | 1,154 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel
150,000 € 130 €/m²
3 izbový byt | 84 m²
Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin
Cena dohodou
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko
159,900 € 2024 €/m²
Záhradná chatka | 390 m²
*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs
Cena dohodou
3 izbový byt | 68 m²
V zastúpení ponúkame na predaj 3 izbový byt, typ neprechodný bauring v centre mesta Vrútky. At
Cena dohodou
Rodinný dom | 891 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 891 m2 / v ob
99,000 € 111 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70m² nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite Ja
137,000 € 1957 €/m²
Rodinný dom | Malá Čierna | 657 m²
Reality Alpia: Exkluzívne ponúkame na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v tichej obci Mal
85,000 € 126 €/m²
Rodinný dom | 563 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v lukratívnej lokali
78,000 € 139 €/m²
Rodinný dom | 1,076 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro
260,000 € 242 €/m²
Rodinný dom | 2,000 m²
Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom
55,000 € 28 €/m²
Garáž | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Selyeho v Komárne. Je v zachovalom pôvodnom stave bez zaved
11,900 € 661 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 624 m²
EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Polyfunkčný objekt v srdci Partizánskeho Ponúkame na predaj
1,599,000 € 2563 €/m²
Rodinný dom | 792 m²
Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Sučanoch Ponúkame na predaj prakticky riešený 3-izbo
193,000 € 244 €/m²
Rodinný dom | 1,345 m²
Ideálna príležitosť pre veľkú rodinu alebo generačné spolubývanie! Ponúkame Vám na predaj výni
54,000 € 40 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1,225 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj drevenicu so záhradou,/1225m2/, Terchová - Žilina. K dispozí
99,000 € 81 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.