Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Real - H,s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nová osada | 120 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

168,000 € 1400 €/m²

FOX - Predaj 4 izbový byt typu BAURING vo vyhľadávanej lokalite * Čajkovského ulica *

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 86 m²

Ponúkame na predaj štvorizbový byt o výmere 86 m2 vo vyhľadávanej lokalite na Veternej ulici v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,500 € 2320 €/m²

člen NARKS

RE01021518 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Dolný Lieskov

Vidiecky dom | Nezadaná | 1,235 m²

Ponúkame na predaj starší, vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Tŕstie, ktorý j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

Info v RK

RE01021480 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bodiná

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Bodinej. Stojí na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 32

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Bodiná

Info v RK

RE01021488 Dom / Rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

193,000 € 255 €/m²

RE01021308 Rekreačný objekt - Chata (Predaj)

Reality Vrchteplá

Záhradná chatka | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na predaj murovanú, trojpodlažnú chatu v obci Vrchteplá, 12 km od Považskej Bystrice.

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrchteplá

52,000 € 1625 €/m²

RE01021506 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Beluša

Rodinný dom | Žilinská | 392 m²

Investičná príležitosť! Nehnuteľnosť s dvomi samostatnými bytovými jednotkami vhodná na bývanie

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Beluša

Info v RK

RK01021491 Dom / rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021435 byt / 2 - izbový (Predaj)

Reality Handlová

2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Handlová

56,000 € 1000 €/m²

RE01021570 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²

Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bytča

179,000 € 195 €/m²

RK01021381 Rekreačný objekt / Chata (Predaj)

Reality Dolná Mariková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj útulnú dreveničku v katastrálnom území Dolná Mariková - časť Kátlina. Stojí

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 28.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Mariková

34,900 € 582 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

Na predaj rodinný dom s dušou a potenciálom pre novú etapu

Reality Komárno

Rodinný dom | 297 m²

Ponúkame na predaj tradičný tehlový rodinný, situovaný na pozemku s rozlohou297 m2.. Táto príze

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komárno

109,000 € 367 €/m²

3-izbový byt na predaj, Rázusova, Košúty I., Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Na predaj: 3-izbový byt s nadštandardne veľkou kuchyňou, Martin – Košúty I (Rázusova 3/1) Ponú

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

139,900 € 2028 €/m²

Rodinný dom vhodný na kompletnú rekonštrukciu, ul.D.Makovického

Reality Ružomberok

Rodinný dom | D.Makovického | 360 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom ideálny pre tých, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

150,000 € 472 €/m²

Život na vode, ktorý si zamilujete: Výnimočný houseboat s panoramatickým výhľadom na Váh v Komárne na predaj

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 100 m²

Predstavte si rána, keď Vás nebudí hluk mesta, ale jemné šumenie rieky a pokojná atmosféra prír

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Komárno

179,000 € 1790 €/m²

Na predaj dva rodinné domy, 11. marca, Zvolen - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²

Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zvolen

80,000 € 89 €/m²

Rodinný dom,rekreačná chalupa - Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Rodinný dom | 1,737 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Mariková

Cena dohodou

Drevenica s potenciálom výstavby RD ,Kotešová

Reality Kotešová

Chalupa, rekreačný domček | 719 m²

Reality Alpia : Ponúkame Vám na predaj klasickú drevenicu s popisným číslom a elektrinou. Voda,

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kotešová

59,900 € 83 €/m²

Rodinný dom na predaj, Zalaba okres Levice

Reality Zalaba

Rodinný dom | 1,062 m²

Predáme starý rodinný dom v stave na kompletnú rekonštrukciu. V dome sa momentálne nebýva. Do b

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zalaba

17,000 € 16 €/m²

1-izbový byt s čistým štítom a veľkým potenciálom

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 34.1 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich snov? Alebo hľadáte investičnú príle

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

40,000 € 1173 €/m²

Ideálny rodinný dom pre rodinu s deťmi v obci Lazisko

Reality Lazisko

Rodinný dom | 3,037 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj "Ideálny dom pre rodinu s deťmi" v obci Lazisko. Tento rodin

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lazisko

415,000 € 137 €/m²

Predaj slnečnej dvojzáhrady s chatkou v Komárne, oblasť Tehelňa

Reality Komárno

Záhradná chatka | Komárno | 643 m²

Táto nádherná záhrada s rozlohou 643 m² ponúka všetko, čo potrebujete pre relax a záhradkárčeni

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

63,000 € 115 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie