RK01021381 Rekreačný objekt / Chata (Predaj)

Reality Dolná Mariková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj útulnú dreveničku v katastrálnom území Dolná Mariková - časť Kátlina. Stojí

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 28.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Mariková

34,900 € 582 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

Na predaj rodinný dom s dušou a potenciálom pre novú etapu

Reality Komárno

Rodinný dom | 297 m²

Ponúkame na predaj tradičný tehlový rodinný, situovaný na pozemku s rozlohou297 m2.. Táto príze

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komárno

109,000 € 367 €/m²

Predaj slnečnej dvojzáhrady s chatkou v Komárne, oblasť Tehelňa

Reality Komárno

Záhradná chatka | Komárno | 643 m²

Táto nádherná záhrada s rozlohou 643 m² ponúka všetko, čo potrebujete pre relax a záhradkárčeni

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

63,000 € 115 €/m²

Rodinný dom,rekreačná chalupa - Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Rodinný dom | 1,737 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Mariková

Cena dohodou

Na predaj dva rodinné domy, 11. marca, Zvolen - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²

Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zvolen

80,000 € 89 €/m²

Drevenica s potenciálom výstavby RD ,Kotešová

Reality Kotešová

Chalupa, rekreačný domček | 719 m²

Reality Alpia : Ponúkame Vám na predaj klasickú drevenicu s popisným číslom a elektrinou. Voda,

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kotešová

59,900 € 83 €/m²

Rodinný dom na predaj, Zalaba okres Levice

Reality Zalaba

Rodinný dom | 1,062 m²

Predáme starý rodinný dom v stave na kompletnú rekonštrukciu. V dome sa momentálne nebýva. Do b

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zalaba

17,000 € 16 €/m²

1-izbový byt s čistým štítom a veľkým potenciálom

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 34.1 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich snov? Alebo hľadáte investičnú príle

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

40,000 € 1173 €/m²

3-izbový byt na predaj, Rázusova, Košúty I., Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Na predaj: 3-izbový byt s nadštandardne veľkou kuchyňou, Martin – Košúty I (Rázusova 3/1) Ponú

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

139,900 € 2028 €/m²

Rodinný dom vhodný na kompletnú rekonštrukciu, ul.D.Makovického

Reality Ružomberok

Rodinný dom | D.Makovického | 360 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom ideálny pre tých, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

150,000 € 472 €/m²

Život na vode, ktorý si zamilujete: Výnimočný houseboat s panoramatickým výhľadom na Váh v Komárne na predaj

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 100 m²

Predstavte si rána, keď Vás nebudí hluk mesta, ale jemné šumenie rieky a pokojná atmosféra prír

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Komárno

179,000 € 1790 €/m²

Ideálny rodinný dom pre rodinu s deťmi v obci Lazisko

Reality Lazisko

Rodinný dom | 3,037 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj "Ideálny dom pre rodinu s deťmi" v obci Lazisko. Tento rodin

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lazisko

415,000 € 137 €/m²

Na Predaj Rodinný dom Ráztočno / pozemok 2156 m2

Reality Ráztočno

Rodinný dom | 2,156 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno, okr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

210,000 € 97 €/m²

Na predaj 1-izbový slnečný byt v centre mesta /ul. Mišíka

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na ulici Mišíka.

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

68,000 € 1789 €/m²

Chata, drevenica, zrub na predaj, Donovaly

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rekreačný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanom horskom stredisku

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

399,000 € 2660 €/m²

Rodinný dom s potenciálom v tichej časti Šurian – Kostolný Sek.

Reality Šurany

Rodinný dom | 436 m²

Hľadáte dom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojho vkusu a snov? Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šurany

120,000 € 275 €/m²

Pripravujeme 2-izbový byt s balkónom /56 m2/, Žilina - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | 56 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom s výmerou 56 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s hosťovskou izbou v Búči

Reality Búč

Rodinný dom | Búč | 559 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s rekonštruovan

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Búč

35,000 € 63 €/m²

Na predaj: Rozľahlý hospodársky dvor v katastrálnom území Kolárovo – ideálna investičná príležitosť!

Reality Kolárovo

Objekt pre obchod | Kolárovo | 58,000 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa vlastníkom rozsiahleho a plne vybaveného hospodárskeho d

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Kolárovo

1,751,850 € 30 €/m²

Reekreačná chatka na predaj, ATC Nitrianske Rudno

Reality Nitrianske Rudno

Vidiecky dom | Nitrianske Rudno | 38 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatku v Nitrianskom Rudne. Chatka sa nachádza v uzavretom areáli

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

Rodinný dom v rekonštrukcií aj s možnosťou podnikania v Komárne na predaj

Reality Komárno

Rodinný dom | 183 m²

Pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečnú príležitosť na bývanie, s prípadným spojením na podnikate

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 607 €/m²

Na predaj slnečná záhrada v obci Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Záhrada | Bátorove Kosihy | 0 m²

Na predaj krásna záhrada s úchvatným výhľadom na les v pokojnej oblasti v obci Bátorové Kosihy.

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

19,500 €

Rodinný dom na predaj, Tužina

Reality Tužina

Rodinný dom | Tužina | 3,015 m²

Reality Alpia pripravuje na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Tužina, okres Prievidza. Zá

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 24.05.2026