Na predaj, najlepšia CENA! 2-izbový byt s AIRBNB potenciálom, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novostavba 2006 –

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Tomáš Holod ponúka na predaj 2-izbový byt, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Predaj RD v Nižnom Žipove, okr.Trebišov

Reality Nižný Žipov

Rodinný dom | Nižný Žipov | 400 m²

Diana Reality ponúka na predaj rodinný dom v Nižnom Žipove, okr. Trebišov. Jedná sa o dvojpodla

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nižný Žipov

66,000 € 165 €/m²

Na predaj záhrada s murovanou stavbou, Komárno

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Veľký Harčáš | 82 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou stavbou. Stavba má zastavnú plochu 82m2, výmera záhrady

Publikované: 18.01.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

59,900 € 730 €/m²

Na predaj záhrada s murovanou chatkou, Komárno

Reality Komárno

Záhradná chatka | 486 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatou v obľúbenej lokalite pri Komárne. Záhrada má výme

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

34,000 € 70 €/m²

Krásny gazdovský dom v obci Helcmanovce

Reality Helcmanovce

Rodinný dom | Helcmanovce | 114 m²

Proximity real ekluzívne ponúka na predaj gazdovský dom s rozsiahlym pozemkom 1577m2 v obci He

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Helcmanovce

47,999 € 421 €/m²

Na predaj 3 izb. byt s potenciálom na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²

Hľadáte byt vo vyhľadávanej lokalite, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa svojich preds

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj investičný pozemok v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,094 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný investičný pozemok nachád

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

310,000 € 31 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj inv. pozemok v priamej blízkosti Ds-Mliečany

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 2,852 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,300 € 43 €/m²

PREDANÉ! Byt 4+1 (82 m2) s loggiou, Komenského ul., SNV

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | Komenského | 82 m²

Číslo ponuky: 9094 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NOVOU LOGGIOU nachádz

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

140,000 € 1707 €/m²

Byt 4+1 (82 m2) s loggiou, sídl. Mier Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | Komenského | 82 m²

Číslo ponuky: 9136 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ BYT SO SPOLOČNOU LOGGIOU n

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

132,500 € 1616 €/m²

REZERVOVANÉ Byt 2+1 (54 m2) centrum mesta v Sp. Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Slovenská | 54 m²

Číslo ponuky: 9111 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 2-IZBOVY BYT nachádzajúci sa v cent

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

107,000 € 1981 €/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt na prízemí v centre Myjavy – Dolná štvrť

Reality Myjava

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v žiadanej lokalite priamo v centre Myjavy, na Doln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Myjava

83,000 € 1566 €/m²

NOVINKA: Vidiecky domček v Cerovej s veľkým pozemkom

Reality Cerová

Rodinný dom | 81 m²

Ponúkame vám na predaj vidiecky dom s veľkorysým pozemkom v pokojnej obci Cerová, ideálny pre k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Cerová

Cena dohodou

Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Real - H,s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nová osada | 120 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

168,000 € 1400 €/m²

FOX - Predaj 4 izbový byt typu BAURING vo vyhľadávanej lokalite * Čajkovského ulica *

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 86 m²

Ponúkame na predaj štvorizbový byt o výmere 86 m2 vo vyhľadávanej lokalite na Veternej ulici v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,500 € 2320 €/m²

člen NARKS

RE01021518 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Dolný Lieskov

Vidiecky dom | Nezadaná | 1,235 m²

Ponúkame na predaj starší, vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Tŕstie, ktorý j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

Info v RK

RE01021480 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bodiná

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Bodinej. Stojí na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 32

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Bodiná

Info v RK

RE01021488 Dom / Rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

193,000 € 255 €/m²

RE01021308 Rekreačný objekt - Chata (Predaj)

Reality Vrchteplá

Záhradná chatka | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na predaj murovanú, trojpodlažnú chatu v obci Vrchteplá, 12 km od Považskej Bystrice.

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrchteplá

52,000 € 1625 €/m²

RE01021506 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Beluša

Rodinný dom | Žilinská | 392 m²

Investičná príležitosť! Nehnuteľnosť s dvomi samostatnými bytovými jednotkami vhodná na bývanie

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Beluša

Info v RK

RK01021491 Dom / rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021435 byt / 2 - izbový (Predaj)

Reality Handlová

2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Handlová

56,000 € 1000 €/m²

RE01021570 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²

Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bytča

179,000 € 195 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (776)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie