Stavebný pozemok v novej lokalite obce Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 591 m²

Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa spája ticho vidieka s výbornou mestskou dostupnosťou?

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

Cena dohodou

Investičné pozemky na predaj v lokalite Turnička, Poprad-Veľká

Reality Poprad

Orná pôda | 5,025.25 m²

Ponúkame na predaj dva investičné pozemky v katastri Poprad-Veľká. Pozemky sa nachádzajú vedľ

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

21 €/m2 21 €/m2

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ:Pozemok so stav. povolením na penzión/apart.dom

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Výborná voľba pre tých klientov, ktorí hľadajú pozemok už s vydaným stavebným povolením na výst

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Rekreačný apartmán v Hoteli Lesná****

Reality Stará Lesná

Apartmán | 23.78 m²

Vstúpte do sveta tatranského luxusu: apartmán v 4* Hoteli Lesná Ponúkame na predaj apartmán vo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

119,000 € 5004 €/m²

Stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Batizovce

Reality Batizovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,161 m²

Ponúkame na predaj pozemok plánovaný na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v pokojne

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Batizovce

Cena dohodou

Rekreačná chata s dokonalým súkromím vo Vysokých Tatrách

Reality Štrba

Chalupa, rekreačný domček | 87 m²

Získajte rekreačnú nehnuteľnosť so zaujímavým potenciálom v nádhernej lokalite pod Tatrami. Po

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štrba

145,000 € 1667 €/m²

Slnečný stavebný pozemok s výhľadom – Vlková

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | 1,289 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v pokojnej lokalite obce Vlková, v časti Levkovc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vlková

Cena dohodou

Investičný pozemok pri Ski Bachledka (600 m): riešený prístup a siete

Reality Ždiar

Pozemok pre rodinné domy | 932 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý pozemok situovaný v obci Ždiar, v údolí medzi Belianskymi Tatrami

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ždiar

Cena dohodou

Rekreačný apartmán pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 40 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Príjemný rekreačný apartmán priamo pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 45.24 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry vo Svite

Reality Svit

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mes

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

Predám chatu/penzión v nádhernom prostredí Levočskej doliny

Reality Levoča