Stavebný pozemok v novej časti

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 592 m²

Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj pozemok na rodinný dom. Pozemok s ideáln

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

39,000 € 66 €/m²

Predaj komerčného pozemku, Piešťany

Reality Piešťany

Komerčná zóna | 4,896 m²

Na predaj je exkluzívny pozemok v rozrastajúcej sa komerčnej zóne s rýchlym napojením sa na dia

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

123.6 €/m2 124 €/m2

Predaj výrobného priestoru, Chovateľská, Chovateľská, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre výrobu | Chovateľská | 1,844 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný priemyselný areál nachádzajúci sa na Chovateľskej ulici

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Starší dom s naozaj veľkým pozemkom, 7.284 m2

Reality Borová

Rodinný dom | Borová | 100 m²

Hľadáte skutočne veľký pozemok v okolí Trnavy na výstavbu domu, farmy, alebo viacerých domov ?

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borová

265,000 € 2650 €/m²

NA PREDAJ - Stavebný pozemok s veľkou záhradou a potenciálom

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | 2,520 m²

RK reality-trnava.sk ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

135,000 € 54 €/m²

Predaj rodinného domu, Školská, Školská, Trnava

Reality Voderady

Rodinný dom | Školská | 234 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom so samostatnou kuchyňou a komor

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Voderady

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj trojizbový hipsterský byt

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 55 m²

Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj trojizbový byt v Trnave na Prednádraží,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný pozemok na výstavbu rodinných domov, 7.284 m2

Reality Borová

Pozemok pre rodinné domy | Borová | 7,284 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Borová

265,000 € 36 €/m²

Iba u nás - Priestranný 1-izbový byt, 35 m2 – Martin, Predná Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne v našej ponuke: Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE S POTENCIÁLOM – 3 IZBY, GARÁŽ A ZÁHRADA, POPRAD – MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | Tehelňa | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový byt s balkónom, garážou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 1904 €/m²

Sklad pre želenice, prevádzka predaj, Trebišov

Reality Trebišov

Skladový objekt | 0 m²

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj sklad (prekládka pre železnice) pri

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

295,000 €

Na predaj 2 haly s pozemkami o výmere 8698 m2, Trebišov

Reality Trebišov

Výrobný objekt | 1,598 m²

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj 2 haly s pozemkami v meste Trebišov

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

750,000 € 469 €/m²

Na predaj Colný sklad s výrobnými priestormi, 26442 m2, Trebišov

Reality Trebišov

Výrobný objekt | 0 m²

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj colný sklad s výrobnými priestormi.

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

1,980,000 €

Na predaj rodinný dom Veľká Ida, Košice - okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | 96 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľ

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

90,000 € 938 €/m²

DREVENICA V HORSKOM PROSTREDÍ JAVORNÍKOV

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Lazy pod Makytou | 134.5 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rekreačný celoročne obýva

Publikované: 01.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

104,900 € 891 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ - Pružina časť Mlynište

Reality Pružina

Chalupa, rekreačný domček | Mlynište | 60 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rozprávkovú rekreačnú cha

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pružina

68,000 € 1250 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3-IZB. TEHLOVÝ BYT V CENTRE MICHALOVIEC *67 m2*

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kuzmányho | 62 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt na ul.Kuzmányho v Michalovciach. - podlahová plo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

119,900 € 1934 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM - OBEC GARADNA - MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný dom v obci GARADNA 30 minút od Košíc. - dom bol po

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

40,000 € 400 €/m²

PREDAJ DOMU NA POLOSAMOTE s POZEMKOM, BUKOVEC, okres MYJAVA

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | Bukovec | 0 m²

Archeus reality exkluzívne ponúka na predaj pôvodný vidiecky dom 🏡, v nádhernej lokalite Myjavs

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

159,990 €

Rodinný dom Lužianky - Nitra

Reality Lužianky

Rodinný dom | Radošinská | 90 m²

ARCHEUS realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lužianky

170,000 € 1889 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM, POZEMOK 893 m2, MLYNÁROVCE

Reality Mlynárovce

Rodinný dom | Mlynárovce | 0 m²

🏡 ARCHEUS reality Prešov Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom a krá

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mlynárovce

59,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE/rodinný dom, poz. 1379m2, Jablonov, okr. Levoča

Reality Jablonov

Rodinný dom | Jablonov | 0 m²

Exkluzívne/ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s veľk

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jablonov

85,000 €

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s dielňou a

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

210,000 € 3000 €/m²

NA PREDAJ - Rodinný dom s pozemkom 762 m2, Lipany

Reality Lipany

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 0 m²

Dom, ktorý čaká na svoju druhú mladosť… možno práve s vami. V meste Lipany máme pre vás rodinný

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lipany

160,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie