Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²
Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely PROMREAL exkluzívne ponúka na predaj 4-izbo
92,990 € 620 €/m²
Reštaurácia | Podhradie | 300 m²
Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s
305,000 € 1017 €/m²
Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²
Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí
18 €/m2 18 €/m2
Rodinný dom | Malá Jarková ul. | 100 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s obrovským komerčným potenciálom na strategickom a frekventova
155,000 € 1550 €/m²
Polyfunkčný objekt | Petőfiho ul. | 110 m²
155,000 € 1409 €/m²
Rodinný dom | Zámoryho ul. | 202 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v úplnom centre Komárna. Dom je v pôvodnom stave, t
175,000 € 965 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac
105,000 € 1154 €/m²
1 izbový byt | Pri Kaštieli | 37 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v zastúpení majiteľov ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stav
61,900 € 1673 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rodinný dom s gar
83,000 € 1038 €/m²
Rodinný dom | Mlynská Zem | 120 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jedinečný rodinný
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac
Cena dohodou
Rodinný dom | SNP | 120 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj samostatne st
Info v RK
Vidiecky dom | Nezadaná | 97 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pôvodný vidiecky dom v lone K
92,900 € 958 €/m²
Záhradná chatka | Kunov | 35 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú m
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | Kaplinské pole | 27,718 m²
Exkluzívne!! Ponúkame na predaj výnimočné pozemky určené pre priemyselné a logistické využitie
960,634 € 35 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 970 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Červeník (okr. Hlohovec) v osobnom vlastní
125,000 € 129 €/m²
Rodinný dom | Hodžova | 158 m²
Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom s prístavbou v najvyhľadávanejšej lokalite Trnavy – v
309,000 € 2013 €/m²
Priestor pre výrobu | Chovateľská | 1,844 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný priemyselný areál nachádzajúci sa na Chovateľskej ulici
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 592 m²
Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj pozemok na rodinný dom. Pozemok s ideáln
39,000 € 66 €/m²
Komerčná zóna | 4,896 m²
Na predaj je exkluzívny pozemok v rozrastajúcej sa komerčnej zóne s rýchlym napojením sa na dia
123.6 €/m2 124 €/m2
Rodinný dom | Borová | 100 m²
Hľadáte skutočne veľký pozemok v okolí Trnavy na výstavbu domu, farmy, alebo viacerých domov ?
265,000 € 2650 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,520 m²
RK reality-trnava.sk ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci
135,000 € 54 €/m²
Rodinný dom | Školská | 234 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom so samostatnou kuchyňou a komor
Cena dohodou
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 55 m²
Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj trojizbový byt v Trnave na Prednádraží,
155,000 € 2818 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.