Rezervované - 3-izbový byt v dobrej lokalite na predaj, Nové mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Považská | 63 m²

Hľadáte trojizbák v dobrej lokalite? Tak tento byt na Hájovkách čaká na svojho nového majiteľa.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v tichej lokalite – Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Medzihorská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Čachtice

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Čachtice

69,900 € 635 €/m²

Rodinný dom v Kálnici /1 443 m² pozemok / pokojné prostredie

Reality Kálnica

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kálnica, situovaný v pokojnom prostredí s výbornou dostup

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Kálnica

119,900 € 1187 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrobné priestory s odstavnou plochou

Reality Nové Mesto nad Váhom

Výrobný objekt | Trenčianska | 271 m²

Ponúkame na predaj priestranný objekt vhodný na stolársku výrobu, dielňu alebo iné výrobné či s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1103 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Dibrovova | 66 m²

Hľadáte byt s výbornou dostupnosťou, praktickou dispozíciou a potenciálom vytvoriť si bývanie p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj veľký rodinný dom v Ivánke pri Nitre vhodný na bývanie aj podnikanie

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Novozámocká | 220 m²

Na predaj: Rodinný dom – Ivanka pri Nitre Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom vhodný na

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

129,000 € 586 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Šarmantná chatka & záhrada "Kvitnúci Ostrov" Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Kvitnúci Ostrov | 18 m²

Doprajte si výnimočné miestečko pre Váš oddych a únik z prehriatych panelákových stien v podobe

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,500 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, KOMENSKÉHO, BARDEJOV

Reality Bardejov

2 izbový byt | Komenského | 57 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s loggiou, šatníkom a pivnicou, nachádzajúci sa v jednej z

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bardejov

123,600 € 2168 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PB2991 Pripravujeme na predaj Garáž Stred Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Garáž | Stred | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž o výmere 18 m2 v centre Považská Bystrica - Stred. V garáži je za

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

26,000 € 1444 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj tehlového rodinného domu v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou približne 80 m² v obci Rúbaň na poze

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

34,000 € 43 €/m²

Predaj výrobnej haly vo Vinosadoch

Reality Vinosady

Priestor pre výrobu | Pezinská | 2,050 m²

Promreal ponúka na predaj výrobnú halu vo Vinosadoch. Hala, ktorá disponuje potravinárskym cer

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vinosady

2,229,900 € 1088 €/m²

člen NARKS

Skladové priestory na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²

Promreal ponúka na predaj skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajské

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,699,990 € 1264 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Hrobákova | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Cena dohodou

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3363 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v perfektnej lokalite BA - Prievoz - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Ružičková | 145 m²

Hľadáte dom so záhradou v pôvodnom stave, ktorý by ste si mohli prerobiť a zútulniť podľa Vaši

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

419,000 € 2890 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave - Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Nábrežie Andreja Kmeťa 27 | 341.9 m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, Prievidza – Nábrežie Andreja Kmeťa 3D obhliadka : http

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prievidza

1 € 0 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj-Kancelárske a skladové priestory – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Elektrárenská | 2,312 m²

Na predaj: kancelárske a skladové priestory – Bratislava, Nové Mesto (Elektrárenská ulica) Pon

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,599,000 € 692 €/m²

člen NARKS

Na PREDAJ veľkorysý pozemok so starším domom v obci Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 80 m²

Jedinečná investičná príležitosť v Dolných Orešanoch! Predstavujeme Vám výnimočný pozemok o ro

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

133,000 € 1663 €/m²

člen NARKS

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

133,000 € 1663 €/m²

člen NARKS

Znížená cena!! Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta

Reality Pezinok

Záhrada | Fajgalská cesta | 300 m²

Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta Ponúkame na predaj záhradu so záhradným domčekom s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

77,500 € 258 €/m²

člen NARKS

Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²

Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely PROMREAL exkluzívne ponúka na predaj 4-izbo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gbely

92,990 € 620 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena!! Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Fajgalská cesta | 30 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

77,500 € 2583 €/m²

člen NARKS

Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely

Reality Skalica

Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Skalica

92,990 € 620 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Budova bývalého hostinca a reštaurácie v Svätom Jure – Ulica Podhradie

Reality Svätý Jur

Reštaurácia | Podhradie | 300 m²

Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

305,000 € 1017 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Pozemok vo Svätom Jure - časť Kúpeľné , 2708m2, šírka 25m, pozemok vhodný na záhradníctvo

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²

Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

18 €/m2 18 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie