2 izbový byt | Komenského | 57 m²
Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s loggiou, šatníkom a pivnicou, nachádzajúci sa v jednej z
123,600 € 2168 €/m²
Garáž | Stred | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž o výmere 18 m2 v centre Považská Bystrica - Stred. V garáži je za
26,000 € 1444 €/m²
Rodinný dom | 800 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou približne 80 m² v obci Rúbaň na poze
34,000 € 43 €/m²
Priestor pre výrobu | Pezinská | 2,050 m²
Promreal ponúka na predaj výrobnú halu vo Vinosadoch. Hala, ktorá disponuje potravinárskym cer
2,229,900 € 1088 €/m²
Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²
Promreal ponúka na predaj skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajské
1,699,990 € 1264 €/m²
4 izbový byt | Hrobákova | 80 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Cena dohodou
269,000 € 3363 €/m²
Rodinný dom | Ružičková | 145 m²
Hľadáte dom so záhradou v pôvodnom stave, ktorý by ste si mohli prerobiť a zútulniť podľa Vaši
419,000 € 2890 €/m²
Rodinný dom | Nábrežie Andreja Kmeťa 27 | 341.9 m²
Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, Prievidza – Nábrežie Andreja Kmeťa 3D obhliadka : http
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Jedinečná investičná príležitosť v Dolných Orešanoch! Predstavujeme Vám výnimočný pozemok o ro
133,000 € 1663 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
133,000 € 1663 €/m²
Administratívny objekt | Elektrárenská | 2,312 m²
Na predaj: kancelárske a skladové priestory – Bratislava, Nové Mesto (Elektrárenská ulica) Pon
1,599,000 € 692 €/m²
Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²
Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely PROMREAL exkluzívne ponúka na predaj 4-izbo
92,990 € 620 €/m²
Záhrada | Fajgalská cesta | 300 m²
Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta Ponúkame na predaj záhradu so záhradným domčekom s
77,500 € 258 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Fajgalská cesta | 30 m²
77,500 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²
92,990 € 620 €/m²
Reštaurácia | Podhradie | 300 m²
Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s
305,000 € 1017 €/m²
Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²
Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí
18 €/m2 18 €/m2
Rodinný dom | Malá Jarková ul. | 100 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s obrovským komerčným potenciálom na strategickom a frekventova
155,000 € 1550 €/m²
Polyfunkčný objekt | Petőfiho ul. | 110 m²
155,000 € 1409 €/m²
Rodinný dom | Zámoryho ul. | 202 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v úplnom centre Komárna. Dom je v pôvodnom stave, t
175,000 € 965 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac
105,000 € 1154 €/m²
1 izbový byt | Pri Kaštieli | 37 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v zastúpení majiteľov ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stav
61,900 € 1673 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rodinný dom s gar
83,000 € 1038 €/m²
Rodinný dom | Mlynská Zem | 120 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jedinečný rodinný
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.