GARANT REAL - predaj komerčný objekt, obchodná budova, predajňa, úžitková plocha 2500 m2, na pozemku 4200 m2 obchodné centrum Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Nová | 25,000 m²

Ponúkame na predaj obchodné centrum, lokalita Trnava, ulica Nová. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - dvojp

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

3,300,000 € 132 €/m²

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 67 m2 s loggiou 4 m2, Októbrová ulica, Sídlisko II, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou 4,5 m2, na Októbrovej ulici, Sídlisko II v Prešove.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,000 € 2373 €/m²

GARANT REAL predaj 2 - izbový rodinný dom 95 m2 s pozemkom 1333 m2, Žehňa, okr. Prešov

Reality Žehňa

Rodinný dom | Žehňa | 95 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, chalupu 95 m2 na rovinatom pozemku o veľkosti 1333 m2, lokalita

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žehňa

89,660 € 944 €/m²

GARANT REAL - predaj dvojgaráž 37 m2, Prešov, Tarasa Ševčenka

Reality Prešov

Garáž | Tarasa Ševčenka | 37 m²

Ponúkame na predaj dvojgaráž o výmere 37 m2, Prešov, Tarasa Ševčenka. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - d

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prešov

44,900 € 1214 €/m²

GARANT REAL predaj 5 -izbový dvojpodlažný rodinný dom Prešov, Táborisko, Sládkovičova ul.

Reality Prešov

Rodinný dom | Sládkovičova | 250 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s valbovou strechou, na pozemku o veľkosti 751 m2, Pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,000 € 1596 €/m²

GARANT REAL - predaj garáž 20 m2, Prešov, širšie centrum

Reality Prešov

Garáž | Janka Borodáča | 20 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 20 m2 zastavaná plocha, Prešov, širšie centrum, ulica Janka B

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prešov

29,500 € 1475 €/m²

GARANT REAL predaj autodielne pre kamióny a nákladné vozidlá 892 m2, na pozemku 3070 m2, Prešov, Nižná Šebastová, Strojnícka ulica

Reality Prešov

Opravárenský objekt | Nižná Šebastová | 892 m²

Ponúkame na predaj budovu v súčasnosti využívanú ako autodielne pre kamióny a nákladné vozidlá

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prešov

1,160,000 € 1300 €/m²

GARANT REAL predaj 4 veľkometrážne garáže,3 x 64 m2 a 148 m2, s pozemkom 882 m2, Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Objekt pre obchod | Veľký Šariš | 340 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážne garáže pre nákladné autá, využiteľné aj ako skladové priestory

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Veľký Šariš

279,900 € 823 €/m²

GARANT REAL - predaj komerčný objekt, obchodné centrum 3400 m2, na pozemku 6700 m2, Zvolen, ul. Rákoš, severne od centra mesta

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | Rákoš | 3,400 m²

Ponúkame na predaj obchodné centrum, lokalita Zvolen. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - jednopodlažná bud

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

2,850,000 € 838 €/m²

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 2-podlažný rodinný dom dvojgeneračný, s garážou, pozemok 1891 m2, Svinia, okr. Prešov

Reality Svinia

Rodinný dom | Svinia | 170 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s garážou, dvoma skleníkmi, na rovinato

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svinia

162,900 € 958 €/m²

GARANT REAL - PRIESTRANNÝ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHOM PROSTREDÍ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – PODHORANY

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 200 m²

Ponúkame na predaj kvalitný tehlový rodinný dom situovaný v pokojnej časti obce Podhorany, len

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhorany

390,000 € 1950 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkou záhradou na predaj

Reality Nesluša

Rodinný dom | 98 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, stojaci na rovinatom pozemku 2325m2 v centre o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Cena dohodou

2. IZBOVÝ, Byt s výhľadom, ktorý vás dostane, Rača, Kadnárova ulica.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 51 m²

Niekedy stačí jeden pohľad z okna, aby ste vedeli, že toto je ono. Nie každý byt má šancu stať

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

202,990 € 3980 €/m²

Domček v Budatíne - garáž, chatka alebo komerčný priestor

Reality Žilina

Rodinný dom | Ku zvonici | 35 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom s pivnicou, ktorý sa v súčasnosti vy

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

55,000 € 1571 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 8. apríla | 212 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s krásnym pozemkom na ulici 8.Apríla v Starej Turej. Ne

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stará Turá

175,000 € 825 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - Rodinný dom na predaj Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom sa nachádza v tichej časti

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

120,000 € 706 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 4-izbový byt s garážou, Beckov

Reality Beckov

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

S výhradným zastúpením majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v Beckove s balkóno

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Beckov

139,900 € 1646 €/m²

Rezervované - 3-izbový byt v dobrej lokalite na predaj, Nové mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Považská | 63 m²

Hľadáte trojizbák v dobrej lokalite? Tak tento byt na Hájovkách čaká na svojho nového majiteľa.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v tichej lokalite – Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Medzihorská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Čachtice

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Čachtice

69,900 € 635 €/m²

Rodinný dom v Kálnici /1 443 m² pozemok / pokojné prostredie

Reality Kálnica

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kálnica, situovaný v pokojnom prostredí s výbornou dostup

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Kálnica

119,900 € 1187 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrobné priestory s odstavnou plochou

Reality Nové Mesto nad Váhom

Výrobný objekt | Trenčianska | 271 m²

Ponúkame na predaj priestranný objekt vhodný na stolársku výrobu, dielňu alebo iné výrobné či s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1103 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Dibrovova | 66 m²

Hľadáte byt s výbornou dostupnosťou, praktickou dispozíciou a potenciálom vytvoriť si bývanie p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj veľký rodinný dom v Ivánke pri Nitre vhodný na bývanie aj podnikanie

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Novozámocká | 220 m²

Na predaj: Rodinný dom – Ivanka pri Nitre Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom vhodný na

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

129,000 € 586 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Šarmantná chatka & záhrada "Kvitnúci Ostrov" Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Kvitnúci Ostrov | 18 m²

Doprajte si výnimočné miestečko pre Váš oddych a únik z prehriatych panelákových stien v podobe

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,500 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie