Skladová hala na predaj, Bystrická cesta, Sídlisko SNP, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 1,941 m²

Predaj skladového priestoru v Ružomberku – Výborná lokalita a dostupnosť Hľadáte priestrannú h

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

489,000 € 263 €/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

3 izbový tehlový byt s garážou na predaj, lokalita Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 59 m²

3-izbový byt s garážou v kúpeľnom meste Turčianske Teplice – ideálny na rekonštrukciu podľa vla

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

130,000 € 2203 €/m²

Predaj záhrady so zateplenou chatkou - Spišská Nová Ves – Nový cintorín

Reality Spišská Nová Ves

Záhradná chatka | 342 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Predaj záhrady so zateplenou chatkou | Spišská Nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišská Nová Ves

42,000 € 123 €/m²

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

Reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt / ul. Veľkonecpalská

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s výmerou 51 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z 5 v z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

85,900 € 1684 €/m²

Garáž na predaj, Centrum, Martin

Reality Martin

Garáž | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m2 v hromadných garážach, pri LIDL . Má rekonštrukciu stre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Martin

22,500 € 1250 €/m²

Záhradná chatka s udržiavanou záhradou /226 m2/, Veľká Bytča

Reality Bytča

Záhradná chatka | 226 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku / 17 m2 / s pozemkom / 209 m2 / v záhradkár

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bytča

39,900 € 177 €/m²

RD/ CHalupa v obci Liešťany

Reality Liešťany

Rodinný dom | Liešťany | 801 m²

Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liešťany

Cena dohodou

3 izbový byt / Nováky

Reality Nováky

3 izbový byt | 87.5 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nováky

92,000 € 1051 €/m²

Záhradná chatka na predaj, Lúčky-Kalameny

Reality Lúčky

Záhradná chatka | 400 m²

Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

19,900 € 50 €/m²

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Znížená cena! Na predaj podnikateľský objekt v Trávniku, okres Komárno

Reality Trávnik

Obchodné priestory | 13,828 m²

Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trávnik

330,000 € 24 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Strekov

Reality Strekov

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Strekov

44,900 € 56 €/m²

Na predaj skladové priestory s predajňou v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

305,000 € 307 €/m²

Rodinný dom na predaj, Lehota pri Nitre

Reality Lehota

Rodinný dom | 1,154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lehota

150,000 € 130 €/m²

1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,990 € 3630 €/m²

Slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti na predaj

***Reality Alpia*** Na predaj: slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti. Ponúkame pozemo

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

2-izbový byt TRENČÍN - Halalovka, klíma,parkovacie miesto

Reality Trenčín

2 izbový byt | 60 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,900 € 2582 €/m²

Rodinný dom na predaj, Plevník - Drienové

Reality Plevník-Drienové

Rodinný dom | 600 m²

*****Reality Alpia*****Rodinný dom s veľkým potenciálom na pozemku 600 m² Ponúkame na predaj r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Plevník-Drienové

Cena dohodou

Na predaj obchodné priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

123,000 € 124 €/m²

Rodinný dom na predaj, Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²

Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malá Čierna

43,000 € 69 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie