3 izbový byt / Nováky

Reality Nováky

3 izbový byt | 87.5 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nováky

92,000 € 1051 €/m²

Rodinný dom s garážou v Martovciach na predaj

Reality Martovce

Rodinný dom | 962 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom s vedľajšou budovou v tichej a kľudnej časti malebnej obc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martovce

52,500 € 55 €/m²

1-izbový byt na predaj, Kollárova, Jahodníky, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

116,000 € 3222 €/m²

Na predaj záhrada vo vyhľadávanej lokalite Tehelňa v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | Komárno | 0 m²

Máte sen o vlastnom kúsku raja, kde by ste mohli uniknúť od zhonu každodenného života? Ponúkame

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

43,900 €

Na predaj 5 izbový rodinný dom v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Hurbanovo | 1,118 m²

Ak hľadáte rodinný dom s veľkým potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa svojich predstá

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

95,000 € 93 €/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

3 izbový tehlový byt s garážou na predaj, lokalita Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 59 m²

3-izbový byt s garážou v kúpeľnom meste Turčianske Teplice – ideálny na rekonštrukciu podľa vla

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

130,000 € 2203 €/m²

Predaj záhrady so zateplenou chatkou - Spišská Nová Ves – Nový cintorín

Reality Spišská Nová Ves

Záhradná chatka | 342 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Predaj záhrady so zateplenou chatkou | Spišská Nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišská Nová Ves

42,000 € 123 €/m²

Skladová hala na predaj, Bystrická cesta, Sídlisko SNP, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 1,941 m²

Predaj skladového priestoru v Ružomberku – Výborná lokalita a dostupnosť Hľadáte priestrannú h

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

489,000 € 263 €/m²

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

Reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Širšie centrum, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 72.3 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o celkovej výmere 72,3 m2 s výbornou dispozíciou v obľú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,990 € 3630 €/m²

Rodinný dom na predaj, Lehota pri Nitre

Reality Lehota

Rodinný dom | 1,154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lehota

150,000 € 130 €/m²

Slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti na predaj

***Reality Alpia*** Na predaj: slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti. Ponúkame pozemo

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Plevník - Drienové

Reality Plevník-Drienové

Rodinný dom | 600 m²

*****Reality Alpia*****Rodinný dom s veľkým potenciálom na pozemku 600 m² Ponúkame na predaj r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Plevník-Drienové

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 1,200 m²

Ponúkame na predaj vidiecky dom v lokalite VIESKA, Turčianske Teplice. Dom sa nachádza 650 m od

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

125,000 € 113 €/m²

Rodinný dom na predaj, Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²

Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malá Čierna

43,000 € 69 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Strekov

Reality Strekov

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Strekov

44,900 € 56 €/m²

Na predaj skladové priestory s predajňou v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

305,000 € 307 €/m²

Na predaj obchodné priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

123,000 € 124 €/m²

Na predaj skladové priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

199,000 € 201 €/m²

Znížená cena! Na predaj podnikateľský objekt v Trávniku, okres Komárno

Reality Trávnik

Obchodné priestory | 13,828 m²

Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trávnik

330,000 € 24 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie