Predaj kanc. priestorov 514 m2, 16 r. stavba, výborná poloha Šustekova

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Šustekova | 420.53 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj kancelárske priestory v polyfunkčnom 16.

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

869,990 € 2069 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj inv. pozemok v priamej blízkosti Ds-Mliečany

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 2,852 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,300 € 43 €/m²

Novinka
Novinka

PREDANÉ! Byt 4+1 (82 m2) s loggiou, Komenského ul., SNV

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | Komenského | 82 m²

Číslo ponuky: 9094 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NOVOU LOGGIOU nachádz

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

140,000 € 1707 €/m²

Byt 4+1 (82 m2) s loggiou, sídl. Mier Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

4 izbový byt | Komenského | 82 m²

Číslo ponuky: 9136 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ BYT SO SPOLOČNOU LOGGIOU n

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

132,500 € 1616 €/m²

REZERVOVANÉ Byt 2+1 (54 m2) centrum mesta v Sp. Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Slovenská | 54 m²

Číslo ponuky: 9111 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 2-IZBOVY BYT nachádzajúci sa v cent

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

107,000 € 1981 €/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt na prízemí v centre Myjavy – Dolná štvrť

Reality Myjava

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v žiadanej lokalite priamo v centre Myjavy, na Doln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

83,000 € 1566 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Vidiecky domček v Cerovej s veľkým pozemkom

Reality Cerová

Rodinný dom | 81 m²

Ponúkame vám na predaj vidiecky dom s veľkorysým pozemkom v pokojnej obci Cerová, ideálny pre k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cerová

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Real - H,s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nová osada | 120 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

168,000 € 1400 €/m²

FOX - Predaj 4 izbový byt typu BAURING vo vyhľadávanej lokalite * Čajkovského ulica *

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 86 m²

Ponúkame na predaj štvorizbový byt o výmere 86 m2 vo vyhľadávanej lokalite na Veternej ulici v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,500 € 2320 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Klasický rodinný dom v mestskej časti Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

RE01021480 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bodiná

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Bodinej. Stojí na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 32

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Bodiná

Info v RK

RE01021488 Dom / Rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

193,000 € 255 €/m²

RE01021518 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Dolný Lieskov

Vidiecky dom | Nezadaná | 1,235 m²

Ponúkame na predaj starší, vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Tŕstie, ktorý j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

Info v RK

RE01021308 Rekreačný objekt - Chata (Predaj)

Reality Vrchteplá

Záhradná chatka | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na predaj murovanú, trojpodlažnú chatu v obci Vrchteplá, 12 km od Považskej Bystrice.

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrchteplá

52,000 € 1625 €/m²

RE01021506 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Beluša

Rodinný dom | Žilinská | 392 m²

Investičná príležitosť! Nehnuteľnosť s dvomi samostatnými bytovými jednotkami vhodná na bývanie

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Beluša

Info v RK

RK01021491 Dom / rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021570 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²

Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bytča

179,000 € 195 €/m²

RE01021435 byt / 2 - izbový (Predaj)

Reality Handlová

2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Handlová

56,000 € 1000 €/m²

RK01021381 Rekreačný objekt / Chata (Predaj)

Reality Dolná Mariková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj útulnú dreveničku v katastrálnom území Dolná Mariková - časť Kátlina. Stojí

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 28.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Mariková

34,900 € 582 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

Novinka
Novinka

Predaj slnečnej dvojzáhrady s chatkou v Komárne, oblasť Tehelňa

Reality Komárno

Záhradná chatka | Komárno | 643 m²

Táto nádherná záhrada s rozlohou 643 m² ponúka všetko, čo potrebujete pre relax a záhradkárčeni

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

63,000 € 115 €/m²

Na predaj dva rodinné domy, 11. marca, Zvolen - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²

Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zvolen

80,000 € 89 €/m²

Rodinný dom,rekreačná chalupa - Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Rodinný dom | 1,737 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Mariková

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)