Predaj nehnuteľnosti v mestskej časti Poprad-Veľká

Reality Poprad

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,041.54 m²

Ponúkame na predaj reprezentatívny penzión s reštauráciou a vyhliadkovou vežičkou v tichej čast

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

Predaj priestranného rodinného domu v historickej časti Popradu

Reality Poprad

Rodinný dom | Vagonárska | 149 m²

Hľadáte bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít v Poprade? Ponúkame na predaj priestranný ro

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Lukratívny 4-izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

4 izbový byt | 120.73 m²

Hľadáte priestor, ktorý veľkosťou nahradí rodinný dom, ale ponúkne bezstarostnosť mestského byt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Exkluzívny 3-izbový byt v TOP lokalite v centre mesta

Reality Poprad

3 izbový byt | 67.73 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 3-izbový byt nachádzajúci sa v bytovom dome EDEN, v top lokalite

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Stavebné pozemky v novovytváranej lokalite v obci Mlynica

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 724 m²

Ponúkame na predaj pozemky v novej lokalite Tatranská Mlynica vhodné na budúcu výstavbu. Pozem

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

97,740 € 135 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Stavebný pozemok v lokalite Medzi Vodami

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 712 m²

Ponúkame na predaj nádherný pozemok v novej lokalite vhodný na výstavbu. Stavebný pozemok pre

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

Cena dohodou

Rekreačný 2-izbový apartmán v Telgárte

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 44.8 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

135,000 € 3013 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rekreačný areál v kúpeľnom srdci Kováčovej

Reality Kováčová

Rekreačný pozemok | 9,659 m²

Ponúkame na predaj unikátny rekreačný areál v doline Bieň (k.ú. Kováčová), ktorý spája výmeru t

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kováčová

Cena dohodou

Rodinný dom v podtatranskej obci Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 283.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 8-izbový dom/vilu v obci Stará Lesná. Domov, ktorý dýcha. Dom d

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

6-izbový rodinný dom v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

Rodinný dom | 173 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv? Tento 6-izbový rodinný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

339,000 € 1960 €/m²

Rodinný dom - priestranný, dvojgeneračný, investičná príležitosť

Reality Studená

Rodinný dom | 345 m²

Vo výhradnom zastúpení, so súhlasom vlastníka ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 23.06.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Studená

64,000 € 186 €/m²

Rodinný dom so všetkým čo potrebujete

Reality Gemerský Jablonec

Rodinný dom | Nezadaná | 1,549 m²

So súhlasom vlastníka, vo výhradnom zastúpení ponúkame rodinný dom v obci Gemerský Jablonec, ok

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Gemerský Jablonec

57,000 € 37 €/m²

Na predaj, najlepšia CENA! 2-izbový byt s AIRBNB potenciálom, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novostavba 2006 –

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Tomáš Holod ponúka na predaj 2-izbový byt, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj RD v Nižnom Žipove, okr.Trebišov

Reality Nižný Žipov

Rodinný dom | Nižný Žipov | 400 m²

Diana Reality ponúka na predaj rodinný dom v Nižnom Žipove, okr. Trebišov. Jedná sa o dvojpodla

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nižný Žipov

66,000 € 165 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj záhrada s murovanou stavbou, Komárno

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Veľký Harčáš | 82 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou stavbou. Stavba má zastavnú plochu 82m2, výmera záhrady

Publikované: 18.01.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

59,900 € 730 €/m²

Na predaj záhrada s murovanou chatkou, Komárno

Reality Komárno

Záhradná chatka | 486 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatou v obľúbenej lokalite pri Komárne. Záhrada má výme

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

34,000 € 70 €/m²

Krásny gazdovský dom v obci Helcmanovce

Reality Helcmanovce

Rodinný dom | Helcmanovce | 114 m²

Proximity real ekluzívne ponúka na predaj gazdovský dom s rozsiahlym pozemkom 1577m2 v obci He

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Helcmanovce

47,999 € 421 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izb. byt s potenciálom na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²

Hľadáte byt vo vyhľadávanej lokalite, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa svojich preds

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Zariadený 4-izbový rodinný dom Rovinka – Okružná, pozemok, parkovanie, pripravený na bývanie, pokojná lokalita

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 138 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,990 € 2536 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 3-izbový byt 90 m² s terasou 18,5 m², 2 garáže, Smaragdová ulica

Reality Bratislava-Jarovce

3 izbový byt | Smaragdová | 71.78 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

319,990 € 4458 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS, predaj 3i. starometského bytu F.Weinwurm, Palisády, Moyzesova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 118 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná spoločnosť Grahams Vám v exkluzívnom zast

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

544,990 € 4619 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rod./bytového domu, Royova, Kramáre, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Royova | 556.62 m²

Odporúčame pozrieť si video ktoré Vám priblíži, kde sa nehnuteľnosť nachádza. Realitná kancelá

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rod. domu, 650 m2 pozemok, Royova, Kramáre, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 556.62 m²

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj investičný pozemok v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,094 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný investičný pozemok nachád

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

310,000 € 31 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie