Rodinný dom | Ružičková | 145 m²
Hľadáte dom so záhradou v pôvodnom stave, ktorý by ste si mohli prerobiť a zútulniť podľa Vaši
419,000 € 2890 €/m²
Rodinný dom | Nábrežie Andreja Kmeťa 27 | 341.9 m²
Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, Prievidza – Nábrežie Andreja Kmeťa 3D obhliadka : http
1 € 0 €/m²
Administratívny objekt | Elektrárenská | 2,312 m²
Na predaj: kancelárske a skladové priestory – Bratislava, Nové Mesto (Elektrárenská ulica) Pon
1,599,000 € 692 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Jedinečná investičná príležitosť v Dolných Orešanoch! Predstavujeme Vám výnimočný pozemok o ro
133,000 € 1663 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
133,000 € 1663 €/m²
Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²
Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely PROMREAL exkluzívne ponúka na predaj 4-izbo
92,990 € 620 €/m²
Záhrada | Fajgalská cesta | 300 m²
Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta Ponúkame na predaj záhradu so záhradným domčekom s
77,500 € 258 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Fajgalská cesta | 30 m²
77,500 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²
92,990 € 620 €/m²
Reštaurácia | Podhradie | 300 m²
Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s
305,000 € 1017 €/m²
Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²
Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí
18 €/m2 18 €/m2
Rodinný dom | Malá Jarková ul. | 100 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s obrovským komerčným potenciálom na strategickom a frekventova
155,000 € 1550 €/m²
Polyfunkčný objekt | Petőfiho ul. | 110 m²
155,000 € 1409 €/m²
Rodinný dom | Zámoryho ul. | 202 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v úplnom centre Komárna. Dom je v pôvodnom stave, t
175,000 € 965 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac
105,000 € 1154 €/m²
1 izbový byt | Pri Kaštieli | 37 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v zastúpení majiteľov ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stav
61,900 € 1673 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rodinný dom s gar
83,000 € 1038 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac
Cena dohodou
Rodinný dom | Mlynská Zem | 120 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jedinečný rodinný
Info v RK
Vidiecky dom | Nezadaná | 97 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pôvodný vidiecky dom v lone K
92,900 € 958 €/m²
Rodinný dom | SNP | 120 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj samostatne st
Info v RK
Záhradná chatka | Kunov | 35 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú m
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | Kaplinské pole | 27,718 m²
Exkluzívne!! Ponúkame na predaj výnimočné pozemky určené pre priemyselné a logistické využitie
960,634 € 35 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 970 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Červeník (okr. Hlohovec) v osobnom vlastní
125,000 € 129 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.