Hľadáte bezpečnú investíciu? Investujte do ornej pôdy !

Reality Skalica

Orná pôda | 2,047 m²

Investujte do ornej pôdy ako úschovy kapitálu. Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 2

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Rodinný dom 3825m2 s historickou dušou Zvolen Krupina Čekovce

Reality Čekovce

Rodinný dom | Nezadaná | 3,825 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva jedinečný rodinný

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Čekovce

23,700 € 6 €/m²

člen NARKS

1, 5 izbový tehlový byt Zvolen - centrum s terasou 10m²

Reality Zvolen

1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2611 €/m²

člen NARKS

2 izbový tehlový byt Zvolen centrum s terasou 10m² na predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2672 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom 1551m2 Zvolen obec Babiná na predaj

Reality Babiná

Rodinný dom | Plánkova | 1,551 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom obci B

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Babiná

117,500 € 76 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom 75m2 Zvolen - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Tulská | 75 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

154,900 € 2065 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt, 58 m² na predaj, ul. J. Baníka, Zvolen, Podborová

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Banika | 58 m²

Znížená cena ! Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 2224 €/m²

člen NARKS

Rekreačná Chata - Zvolen - Kováčová na Predaj

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 339 m²

Predaj rekreačnej chaty – Zvolen v obci Kováčová Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

89,000 € 263 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: USADLOSŤ NA SAMOTE S POZEMKOM (1 ha) PRI OBCI OKOČ

Reality Okoč

Farmárska usadlosť | 200 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú usadlosť situovanú pri obci Okoč na Žitnom ostrove, len 14km od Ve

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Okoč

67,000 € 335 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT NA GAZDOVSKEJ UL.

Reality Komárno

2 izbový byt | Gazdovská ul. | 52 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v Komárne na Gazdovskej ulici. Byt sa nachádza v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Komárno

83,000 € 1596 €/m²

NA PREDAJ CHALUPA V OBCI DUBNÍK

Reality Dubník

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s projektovou dokumentáciou na rekonštrukciu útulnej ch

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubník

43,700 € 546 €/m²

NA PREDAJ MENŠÍ RODINNÝ DOM V KOMÁRNE - LETECKÉ POLE

Reality Komárno

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou, ktorý sa nachádza v pokojnej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Komárno

199,999 € 2222 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ZÁHRADA S CHATKOU V KOMÁRNE

Reality Komárno

Záhradná chatka | Novozámocká cesta | 15 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatkou v Komárne v lokalite pri čerpačke

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

23,000 € 1533 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI DUBNÍK

Reality Dubník

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Dubník. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej čast

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Dubník

43,700 € 546 €/m²

NA PREDAJ 3I DOM V KOLTE S OVOCNOU ZÁHRADOU

Reality Kolta

Rodinný dom | 85 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s veľkým ovocným sadom v príjemnom prost

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Kolta

Cena dohodou

NA PREDAJ CHATA V REKREAČNEJ OBLASTI RUDAVA, OBEC MALÉ LEVÁRE

Reality Malé Leváre

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 62 m²

Realitná kancelária Dr. Domov ponúka na predaj rekreačnú chatu v atraktívnej lokalite jazera Ru

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

89,000 € 1435 €/m²

NA PREDAJ NEBYTOVÉ PRIESTORY V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ NA KRESÁNKOVEJ ULICI V KARLOVEJ VSI NA DLHÝCH DIELOCH – BRATISLAVA

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Kresánkova | 78.65 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nezariadené nebytové priestory s množstvom spôsobov využitia na náro

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

160,000 € 2034 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, PÔVODNÝ STAV, MOST PRI BRATISLAVE, OKRES SENEC

Reality Most pri Bratislave

3 izbový byt | Orgovánová | 62.87 m²

Dr. Domov ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Orgovánovej v Moste pri Brati

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

165,000 € 2624 €/m²

Útulná záhradná chata v Šuranoch na predaj - ideálne miesto pre relax v prírode

Reality Šurany

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatu v malebnom mestečku Šurany, ktoré sa nachádza v okrese

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šurany

24,990 € 833 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom na predaj, Očkov

Reality Očkov

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj tento ozaj priestranný rodinný dome v Očkove, Dom má 5 samostatných izieb +

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Očkov

159,900 € 727 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

2- izbový byt v Ružinove na Olbrachtovej ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave v obľúbenej lokalite Bratislava –

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 2875 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok 2621m2, Drienovská Nová Ves

Reality Drienovská Nová Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 2,621 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2621m2 v obci Drienovská Nová Ves - Prešov. Nehnuteľnosť je

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Drienovská Nová Ves

24 €/m2 24 €/m2

člen NARKS

Pozemok na predaj v obci Gregorovce

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,079 m²

Pozemok na bývanie s vydaným stavebným povolením na rodinný dom v obci Gregorovce pri Prešove

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok pre bytové domy, Ľubotice, Prešov

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,963 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1963m2 určený v územnom pláne obce Ľubotice na výstavbu byt

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie