Veľký pozemok so starým RD Holice, okr.DS

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Veľká Budafa | 2,173 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok so starým rodinným domom a s drevenou stodolou. Nutná rekonšt

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holice

188,000 € 87 €/m²

RADO |GARZÓNKA | 38 m² | PRENAJATÁ ZA 660 € | J. Jonáša - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 38 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj investičnú garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Dev

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

121,900 € 3208 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Garzónka 30 m2 | J. Jonáša - Devínska nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

107,000 € 3567 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Priestranný dom v Trebostove

Reality Trebostovo

Rodinný dom | Piesky | 295 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka nadštandardný rodinný dom postavený s použitím kvalitných m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trebostovo

359,000 € 1217 €/m²

člen NARKS

Záhradná chatka /402 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

Reality Žilina

Záhradná chatka | 402 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

22,500 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačný pozemok so záhradnou chatkou, Kavečany 475 m2, Vitalina

Reality Košice-Kavečany

Záhradná chatka | 14 m²

Len u nás ponúkame na predaj príjemný rekreačný pozemok s menšou chatkou v metskej časti Košice

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

67,000 € 4786 €/m²

Rodinný dom vo Vrútkach s veľkým pozemkom a potenciálom ul. Matušovičovský rad

Reality Vrútky

Rodinný dom | Matušovičovský Rad | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v meste Vrútky na ulici Matušo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Vrútky

169,000 € 845 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v Turanoch s pozemkom 772 m²

Reality Turany

Rodinný dom | Jánošíkova | 210 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v meste Turany, v pokojnej a

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Turany

185,000 € 881 €/m²

člen NARKS

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Baka za korektnú cenu

Reality Baka

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Baka. Na R7 sa viete napo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Baka

95,000 € 1056 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ➔ Slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta vo VK

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | SNP | 54 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta, nachádza

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA➔ Slnečný rodinný dom na Okružnej ul. vo VK za dobrú cenu

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Okružná | 230 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj priestranný podpivničený rodinný dom vo vyhľad

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

135,000 € 587 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Želovce

Rodinný dom | Krtíšska | 400 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s netypickou dispozíci

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Želovce

135,000 € 338 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA➔ Rodinný dom s potenciálom v obci Záhorce okres Veľký Krtíš

Reality Záhorce

Rodinný dom | Krtíšska | 200 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej a vyhľadávanej obci Z

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Záhorce

44,900 € 225 €/m²

2 domy na jednom pozemku v Modrom Kameni

Reality Modrý Kameň

Rodinný dom | Zvolenská | 193 m²

Realitná kancelária SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú nehnuteľnosť – d

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Modrý Kameň

99,000 € 513 €/m²

Prevádzkové budovy v Pôtri- Možnosť kúpy samostatne

Reality Pôtor

Prevádzkový areál | Nezadaná | 1,083 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka prevádzkové budovy v centre obce Pôtor, ktoré sa nac

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Pôtor

Info v RK

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Slovenských Ďarmotách

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave nachádzajúci sa n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

40,000 € 364 €/m²

Predaj prípadne zámena RD za 2-izb byt Budatínska Lehota

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | Budatínska Lehota | 110 m²

Reality Rent Vám ponúka na predaj pôvodný rodinný dom s priestranným pozemkom o rozlohe 1515 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

144,500 € 1314 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom s krásnym výhľadom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom – 77,65 m² Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pries

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

98,000 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku = 312 m2 v centre Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Trnava

310,000 € 2938 €/m²

Na predaj stavba s malým pozemkom – Čalovec | Pokoj, príroda a vlastný priestor

Reality Čalovec

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte dostupnú nehnuteľnosť na víkendy, oddych alebo menší investičný projekt? Spoločnosť Son

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čalovec

24,900 € 383 €/m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3426 €/m²

Na predaj pozemok 27,5 a, na ktorom je vidiecky dom, hospodárska budova, záhrada v Malých Dvorníkoch

Reality Malé Dvorníky

Vidiecky dom | Malé Dvorníky | 603 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný, slnečný pozemok 27,5 ára, na ktorom je vidiecky dom, hospod

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

170,000 € 282 €/m²

Predáme 2,5-izbový podkrovný byt v centre BA, 58m2, oproti 2LEVOM, Dobrovského ulica, 5/5 pekný výhľad na BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58 m²

Predáme 2,5-izbový byt v Starom meste oproti 2-Levom na Dobrovského ulici č. 9, 5/5, s vlastným

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4638 €/m²

Bývalá výmenníková stanica na predaj, Zvolen - Záhonok

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 272 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj bývalú výmenníkovú stanicu postavenú na pozemku o výmere 272

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 404 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie