Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ivanka pri Dunaji v zastavane

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 272 €/m²

Predáme pozemok s Územným rozhodnutím na výstavbu 4 domov.Odpočet DPH

Reality Vysoká pri Morave

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,190 m²

Realitná kancelária Byvo Vám ponúka exkluzívne pozemok na výstavbu 4 rodinných domov v Obci Vys

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

278,000 € 127 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2.izbový byt na Šancovej v projekte Unitas

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj: UNITAS | Variabilný 1-izbový byt s potenciálom na 2

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,500 € 4761 €/m²

Na predaj dom ktorý môže slúžiť na podnikanie alebo bývanie vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Podpriehradná | 350 m²

Na predaj výhradne u Nás v realitnej kancelárii Byvo-rodinný dom momentálne rekolaudovaný na zd

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

740,000 € 2114 €/m²

stavebné pozemky – Hviezdoslavov, časť Podháj - od 591 m²

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Podháj | 591 m²

BYVO realitná kancelária ponúka stavebné pozemky na predaj – Hviezdoslavov, časť Podháj. Dostu

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

120,245 € 203 €/m²

Byt v pôvodnom stave - 80 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt - 80 m², lokalita: Nové Mesto Dispozí

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

1,5 izbový byt - 50 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1,5 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia b

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,500 € 4290 €/m²

Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša, okres Senec

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 1,021 m²

NA PREDAJ: Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov! ✅ZÁKL

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

136,000 € 133 €/m²

Nová cena! Predaj 3i bytu – ulica Andreja Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 65.24 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v pôvodnom, udržiavanom stave, ktorý je plne fu

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

133,000 € 2039 €/m²

Stavebný pozemok so sieťami, Štefánikova ul., Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Štefánikova | 1,100 m²

NA PREDAJ: Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na rodinný dom, Štefánikova ulica

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

360,000 € 327 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov, Reca, okr. Senec

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | 9,300 m²

Ponúkame na predaj: Pozemok v obci Reca, okres Senec. Podľa územnoplánovacej informácie je po

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Reca

60 €/m2 60 €/m2

Stavebný pozemok pri jazere – HRUBÁ BORŠA, okr. SENEC

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 840 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: PRÉMIOVÝ STAVEBNÝ POZEMOK PRI VODE – HRUBÁ BORŠA, OKRES SENEC ✅Základné

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

181,000 € 215 €/m²

Hrabovo- Apartmán s výhľadom na svah a celoročným využitím

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská cesta | 53 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán v obľúbenej rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberok.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

174,500 € 3292 €/m²

Na predaj pozemky v obci Zohor, okr. Malacky

Reality Zohor

Komerčná zóna | Nezadaná | 9,160 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Zohor, okres Malacky. VHODNÉ PRE DEVELOPERA alebo INVESTORA

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zohor

50 €/m2 50 €/m2

Pozemok pre developera Jozefská ul, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Jozefská | 393 m²

Ponúkame exkluzívny pozemok v blízkosti prezidentského paláca v Bratislave. Pozemok lemuje z

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,200,000 € 5598 €/m²

2-izbový byt – pred rekonštrukciou podľa Vašich predstáv v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Hurbanova | 54.53 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Senci, v pôvodnom stave – ideálna príležitosť na rekonštru

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

164,500 € 3017 €/m²

Exkluzívna ponuka pozemok priamo pri vode Slnečné jazerá Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 464 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO PRI VODE | SLNEČNÉ JAZERÁ – SEVER | SENEC Ponúkame

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

245,000 € 528 €/m²

Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša NOVÁ CENA , okres Senec

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 666 m²

NA PREDAJ: Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša Hľadáte ideálne miesto na výstavbu vášho vysnív

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

95,000 € 143 €/m²

Pozemok pri vode – obec Réca, okres Senec

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 547 m²

Pozemok pri vode – ideálne miesto pre oddych aj investíciu. Ponúkame Vám na predaj atraktívny

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Reca

99,500 € 182 €/m²

Starý dom s veľkým pozemkom Holice

Reality Holice

Rodinný dom | Veľká Budafa | 120 m²

Ponúkame na predaj starý rodinný dom s veľkým pozemkom a s drevenou stodolou. Nutná rekonštruk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Holice

188,000 € 1567 €/m²

Na predaj areál v obci Jánovce, okres Galanta

Reality Jánovce

Priestor pre sklad | Nezadaná | 2,200 m²

Na predaj multifunkčný areál v obci Jánovce (okres Galanta) ? cca 40 km od Bratislavy Ponúkame

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Jánovce

883,500 € 402 €/m²

Stavebný pozemok v zastavanej časti obce Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,000 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej a zastavanej časti obce Veľký Biel. ✅Základ

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

412,000 € 82 €/m²

Investičný pozemok pri hlavnej ceste v Senci – územný plán na výstavbu

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,696 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa v územnom pláne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

518,336 € 91 €/m²

ORNÁ NA PREDAJ – VIŠTUK

Reality Vištuk

Komerčná zóna | Vištuk | 26,415 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v obci Vištuk za výnimočnú cenu iba 3 €/m². Lokalita ponúka dobr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

79,245 € 3 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie