Skladový objekt-dielňa 127 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolen

Skladový objekt | 11. marca | 127 m²

Delta Property ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa vo Zvolene – časť Môťová, na ul. 1

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 866 €/m²

DELTA - na predaj - 3 izbový byt, 78 m2 , Dolný Smokovec - Pod Lesom !!!! znížená cena €€€€€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 78 m2, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Doln

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 2551 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj chalupy v obci Krná, okres Poltár na tichom mieste v krásnej prírode

Reality Krná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Krná

88,900 € 766 €/m²

DELTA – Rodinný dom / chalupa s veľkým pozemkom v podtatranskej obci Nižná Šuňava

Reality Šuňava

Rodinný dom | SNP | 50 m²

Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šuňava

Info v RK

REZERVOVANÉ!!! - RODINNÝ DOM VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chaty s veľkým pozemkom v Hranovnici na Dubine

Reality Hranovnica

Záhradná chatka | Dubina | 624 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj chatu s veľkým pozemkom pri Poprade, v obci Hranovnica na D

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hranovnica

59,500 € 95 €/m²

PREDAJ viacúčelová hala s veľkým pozemkom – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Prevádzkový areál | 2,499 m²

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0908 085 166) ponúkame na predaj viacúčelovú halu s nakladacími ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nová Baňa

228,000 € 91 €/m²

Novinka
Novinka

RD 4-izbový s pozemkom 787 m2 Hôrka nad Váhom Trenčiansky kraj

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Holubyho | 110 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s dvomi balkónmi, dvomi gar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

177,000 € 1609 €/m²

RD 5-izbový s pozemkom 838 m2 Hôrka nad Váhom Trenčiansky kraj

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Holubyho | 250 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s balkónom, zastrešenou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

339,000 € 1356 €/m²

Ponúknite 3-izbový 2 izbový 1-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 60 m²

Hľadáme menší 3-izbový byt prípadne 2-izbový a 1-izbový byt v pôvodnom stave v Trenčíne Rozloha

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Predaj rodinného domu v srdci Liptova, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s ÚP 114 m2 ktorý je postavený na slnečnom pozemku s výmerou 54

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

85,000 € 746 €/m²

Predaj 2 izbového bytu, Píniová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3571 €/m²

Rodinný dom v Likavke okr. Ružomberok

Reality Likavka

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame vám väčší rodinný dom v obci Likavka v okrese Ružomberok. Dom je samostatne stojaci v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Likavka

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj 2 podlažného a podpivničeného rodinného domu s veľkou záhradou, ul. Ráztočná, BA II - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ráztočná | 195.03 m²

Predaj 2 podlažného a podpivničeného rodinného domu s veľkou záhradou, ul. Ráztočná, BA II - Vr

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

463,500 € 2377 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

garáž, Bajkalská ul. s montážnou jamou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v Ružinove – časť Nivy, BAJKALSKÁ ul. (Priekopy), oproti potr

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 2106 €/m²

Štýlová chalupa na Záhorí v obci ZÁVOD

Reality Závod

Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 65 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj štýlovú rekreačnú chalupu na Záhorí, v c

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závod

107,900 € 1660 €/m²

Pozemok so záhradnou chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 9374 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sedmokrásková | 10.6 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, v blízkosti obchodného

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Sedmokrásková | 10.6 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

Priestranný 2 izbový byt, Židovská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2942 €/m²

2 - IZBOVÝ BYT KOŠICE / MIKOVÍNIHO

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj prakticky riešený 2-izbový byt (54 m²) vo vyhľadávanej lokalite Košice –

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 3 -izbový rodinný dom s garážou a vedľajšími stavbami a pekným veľkým upraveným pozemkom v obci Doľný Štál.

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 131.4 m²

DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 3 -izbový rodinný dom s garážou a vedľajšími stavba

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

149,990 € 1141 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nezábudková | 210 m²

Rezidencia na Sarvaške vo Zvolene predstavuje vzácnu kombináciu prémiovej polohy a veľkorysej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zvolen

569,000 € 2710 €/m²

Na predaj 1.izbový byt v širšom centre mesta pri trhovisku.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 31.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,500 € 5381 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie