Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 390 m²
Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť v srdci Podhájskej – Vila/Penzión s veľkým potenc
176,800 € 453 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Direct Real predáva CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ zateplenú murov
159,000 € 1590 €/m²
2 izbový byt | Športová ulica | 79 m²
2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť
149,000 € 1886 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Romdom Reality ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt o výmere 55m2 vo vyhľadávanej lokalite
149,000 € 2709 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 200 m²
https://my.matterport.com/show/?m=HENVd1cCKoc Na predaj veľký rodinný dom s pozemkom o výmere
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | SNP | 1 m²
ID:4125 Ponúkame na predaj rodinný dom v príjemnej lokalite mesta Sečovce: -nehnuteľnosť je v p
85,900 € 85900 €/m²
Rodinný dom | 700 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
43,000 € 61 €/m²
Rodinný dom | Staničná | 122 m²
Spoločnosť Findigo ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr, situovaný na priestrannom poz
180,000 € 1475 €/m²
Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²
Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným
94,000 € 627 €/m²
Výrobný objekt | Tatranská | 1,890 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj výrobno-admini
Info v RK
Skladový objekt | 11. marca | 127 m²
Delta Property ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa vo Zvolene – časť Môťová, na ul. 1
110,000 € 866 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj menší dom v obci Hranovnica, vhodný po reko
135,000 € 1500 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²
DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.
88,900 € 766 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 78 m2, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Doln
199,000 € 2551 €/m²
Rodinný dom | SNP | 50 m²
Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn
Info v RK
Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n
Info v RK
Záhradná chatka | Dubina | 624 m²
DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj chatu s veľkým pozemkom pri Poprade, v obci Hranovnica na D
59,500 € 95 €/m²
Prevádzkový areál | 2,499 m²
XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0908 085 166) ponúkame na predaj viacúčelovú halu s nakladacími ra
228,000 € 91 €/m²
Rodinný dom | Holubyho | 110 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s dvomi balkónmi, dvomi gar
177,000 € 1609 €/m²
Rodinný dom | Holubyho | 250 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový dvoj podlažný podpivničený rodinný dom s balkónom, zastrešenou ter
339,000 € 1356 €/m²
2 izbový byt | Soblahovská | 60 m²
Hľadáme menší 3-izbový byt prípadne 2-izbový a 1-izbový byt v pôvodnom stave v Trenčíne Rozloha
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s ÚP 114 m2 ktorý je postavený na slnečnom pozemku s výmerou 54
85,000 € 746 €/m²
2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²
Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u
210,000 € 3571 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Ponúkame vám väčší rodinný dom v obci Likavka v okrese Ružomberok. Dom je samostatne stojaci v
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.