DOHODA / RODINNÝ DOM / STARÁ HUTA / NOVÁ BAŇA / pozemok 1205 m2 /

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, rodinný dom, STARÁ HUTA, mesto NOVÁ BAŇA. DOHODA NA

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Nová Baňa

69,000 € 986 €/m²

REKREAČNÁ CHATA / TAJOV / pozemok 2486 m2 + podielový pozemok

Reality Tajov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 2,486 m²

Ponúkame na predaj REKREAČNÁ CHATA v obľúbenej lokalite obec TAJOV, okres Banská Bystrica s pri

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Tajov

139,900 € 56 €/m²

DOHODA / RODINNÝ DOM / HORNÝ TURČEK / pozemok 722 m2 / TICHÁ LOKALITA

Reality Turček

Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, rodinný dom, HORNÝ TURČEK, okres Turčianske Teplice.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turček

89,000 € 978 €/m²

2 izbový byt Zvolen Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64.89 m²

Predaj 2 izbového bytu bez balkóna na sídlisku Sekier vo Zvolene. Byt o rozlohe 64,89 m2 sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 1541 €/m²

RODINNÝ DOM / HIADEĽ / okres Banská Bystrica / pozemok 837 m²

Reality Hiadeľ

Rodinný dom | Nezadaná | 837 m²

Ponúkame na predaj MUROVANÝ RODINNÝ DOM so slnečným pozemkom, ktorý sa nachádza v obci HIADEĽ,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Hiadeľ

148,000 € 177 €/m²

MUROVANÁ GARÁŽ / BB / PRIAME CENTRUM / STOLIČKOVA /

Reality Banská Bystrica

Garáž | Stoličková | 15 m²

Predaj MUROVANÁ GARÁŽ PRIAME CENTRUM Banská Bystrica, STOLIČKOVA ULICA. Nachádza sa na konci s

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

15,500 € 1033 €/m²

HISTORICKÁ BUDOVA, PREVÁDZKOVÝ DOM, PREDAJ, CENTRUM, KREMNICA

Reality Kremnica

Historický objekt | Kutnohorská | 1,436 m²

Ponúkame na predaj HISTORICKÁ BUDOVA, ktorá sa nachádza v lukratívnej časti mesta KREMNICA - pr

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 04.10.2024
Objekty na predaj Kremnica

650,000 € 453 €/m²

PREVÁDZKOVÝ DOM, HISTORICKÁ BUDOVA, PREDAJ, CENTRUM, KREMNICA

Reality Kremnica

Objekt pre obchod | Kutnohorská | 1,436 m²

Publikované: 24.03.2023 Aktualizované: 04.10.2024
Objekty na predaj Kremnica

650,000 € 453 €/m²

BUDOVA, BANSKÁ BYSTRICA, FONČORDA, INVESTIČNÝ ZÁMER

Reality Banská Bystrica

Iný objekt | Internátna | 2,000 m²

Ponúkame na predaj BUDOVA, ktorá sa nachádza v meste Banská Bystrica, čast FONČORDA, Internátna

Publikované: 22.03.2022 Aktualizované: 08.10.2024
Objekty na predaj Banská Bystrica

734,000 € 367 €/m²

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM - V CENTRE MOSONMAGYARÓVÁR

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

115,900 € 1811 €/m²

Na predaj murovaná chatka so záhradou v obci Kráľova n/V, pri rieke Váh, okr. Šaľa.

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | Nezadaná | 56 m²

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke chatku so záhradou, ktorá Vám poskyt

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

54,999 € 982 €/m²

člen NARKS

Netradičný rodinný dom – „kaštieľ“ v obci Neded.

Reality Neded

Rodinný dom | Nededská | 220 m²

Hľadáte netradičné, zaujímavé a tiché bývanie v rodinnom dome? Práve ste ho našli. IBA u nás

Publikované: 20.08.2022 Aktualizované: 19.12.2023
Domy na predaj Neded

105,000 € 477 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt podľa Vašich predstáv Selice okr. Šaľa

Reality Selice

3 izbový byt | Revolučná | 75 m²

Chcete bývať tak ako sa Vám páči? Alebo chcete využiť skvelú investičnú príležitosť? Mgr. Helen

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Selice

72,000 € 960 €/m²

člen NARKS

Na predaj RD s BENEFITOM v obci Trnovec nad Váhom okr. Šaľa.

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke 3 izbový rodi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

117,000 € 1147 €/m²

člen NARKS

Na predaj RD s potenciálom alebo investičná príležitosť v Galante.

Reality Galanta

Rodinný dom | Česká | 432 m²

Hľadáte rodinný dom ? alebo rodinnú vilu ? alebo investičnú príležitosť ? alebo dvojgeneračné

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Galanta

250,000 € 579 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Tvrdošovciach.

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Hlboká | 150 m²

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke na predaj sedliacky rodinný dom vho

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

55,000 € 367 €/m²

člen NARKS

3i.byt 104m2, Tichá ul., loggia 12m2 (ako TERASA), pivnica, v blízkosti Horského parku, POVODNÝ STAV, možnosť prerábky na 4izb. byt, PRÉMIOVÁ ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Starší rodinný dom s pozemkom 1006m2, ul. Pri Suchom Mlyne, v blízkosti Horského parku a lesoparku Železná studnička, zaujímavá investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²

Predaj staršieho rodinného domu s unikátnym pozemkom/záhradou 1006m2, vrátane zastavanej plochy

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

590,000 € 2864 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Garáž 18m2, ul. Priekopy /Bajkalská, kat. územie: Nivy, hneď oproti BILLE a Štrkoveckému jazeru, znížená cena

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Priekopy | 18 m²

Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,000 € 1444 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

590,000 € 2864 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTÍCIA, predaj RD s pozemkom 650m2 s možnosťou prebudovania na reprezentačné rodinné sídlo, Royova ul., širšie centrum, lokalita Kramáre, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 556 m²

Z poverenia vlastníka si Vám dovoľujeme dať do pozornosti VÝNIMOČNÚ INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ, pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1169 €/m²

Predaj záhradnej chatky s pozemkom 496m2, ul. Agátová, záhradkárska osada v extraviláne Dúbravky (ako je Technické sklo) k dispozícii aktuálna "UPI"

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhradná chatka | Agátová | 23 m²

Predaj udržiavanej chatky s rekreačným pozemkom 496m2 vrátane zastavanej plochy pod chatkou 23m

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 6478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie