ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom súp. č. 1134, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 146.37 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza v obci Horné Saliby, nezrastenej časti Hrušov.

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Horné Saliby

64,160 € 438 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom, ul. Školská č.19, Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

Rodinný dom | Školská | 340 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza na rovinatom upravenom pozemku. Situovaný je v

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Čierna nad Tisou

40,880 € 120 €/m²

Spoluvlast. podiel 49/100 na RD, Jazvečia 2411/62, Ťahanovce, KE

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 187.71 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby spoluvlastnícky podiel o veľkosti 49/

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

49,900 € 266 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – 4 izb. byt na ul. Zimná 189/14, Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

4 izbový byt | Zimná | 80.81 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Štvorizbový byt sa nachádza v bytovom dome s. č. 189 na ulici Zimná 14

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

23,250 € 288 €/m²

2 izbový byt, Dvorská 1403/8, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Dvorská | 55.59 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 3 na ulici Dvorská. Lokalita sa vyzn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,500 € 1160 €/m²

4 izbový byt, Irkutská 1400/16, Košice – Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

4 izbový byt | Irkutská | 66.6 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 4-izbový byt č. 19 na ulici Irkutská. Táto lokalita

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

133,000 € 1997 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Rod. dom, Hlavná 36/38, Strážne, okr. TV

Reality Strážne

Rodinný dom | Hlavná | 282.33 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom s poze

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Strážne

24,900 € 88 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - DRIENOVO

Reality Drienovo

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne podpivničený dvojizbový rodinný dom v pôvodnom stave. Rodinný

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Drienovo

65,000 € 793 €/m²

Predaj záhradnej chatky vo Zvolene – Zlatý potok

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Nezadaná | 193 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatku v záhradkárskej osade Zlatý Potok – Na Hlinách. Chata s betón

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

16,000 € 83 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom - Gelnica, Centrum

Reality Gelnica

Rodinný dom | Hlavná ulica | 300 m²

Dom, ktorý vás osloví svojou energiou, priestorom a možnosťami – pre život, prácu aj relax. No

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gelnica

130,000 € 433 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75.69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici v obľúbenej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3686 €/m²

NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V CENTRE KOMÁRNA - Premeňte minulosť na budúcnosť!

Reality Komárno

Rodinný dom | Valchovnícka ul. | 206 m²

NEHNUTEĽNOSŤ, KTORÚ NÁJDETE VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. INVESTCONSULT REALITY Vám pon

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Komárno

205,000 € 995 €/m²

TROJIZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V KOMÁRNE NA PREDAJ V BLÍZKOSTI PRÍRODY

Reality Komárno

3 izbový byt | Veľká jarková ul. | 67 m²

TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ NÁJDETE EXKLUZÍVNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. INVESTCONSULT REALITY Vám pon

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Komárno

99,800 € 1490 €/m²

NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V CENTRE KOMÁRNA

Reality Komárno

Rodinný dom | Valchovnícka ul. | 206 m²

PONUKA, KTORÚ NÁJDETE VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. Je Vašim snom bývať v centre mesta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Komárno

205,000 € 995 €/m²

NA PREDAJ REKREAČNÁ BUDOVA V PATINCIACH V SUSEDSTVE WELLNESS HOTELA

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | Hlavná | 870 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj formou výhradného práva predaja túto trojpodlažnú rekrea

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Objekty na predaj Patince

143,100 € 164 €/m²

SPOJTE BÝVANIE S PODNIKANÍM - EXKLUZÍVNA PONUKA BLÍZKO CENTRA MESTA KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | 234 m²

INVESTCONSULT REALITY Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť výnimočnú nehnuteľnosť len 300

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Komárno

189,500 € 810 €/m²

Dom určený na rekonštrukciu s pozemkom a sieťami - Višňové

Reality Višňové

Rodinný dom | 64 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj starší murovaný rodinný dom so súpisným číslom o

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Višňové

70,000 € 1094 €/m²

člen NARKS

rodinný dom na rekonštrukciu - Višňové

Reality Žilina

Rodinný dom | J. Mrkvu | 64 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

70,000 € 1094 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | Kysucká | 100 m²

Ponúkame na predaj starší tehlový rodinný dom nachádzajúci sa v príjemnej lokalite Horný Vadičo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

104,000 € 1040 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt na Bulharskej ulici určený na rekonštrukciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Námestie Budovateľov | 58.4 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Bulharskej ulici na sídlisku Vlčince. V byt

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Žilina

168,000 € 2877 €/m²

člen NARKS

Na predaj podkrovné priestory - centrum Žiliny

Reality Žilina

Iný priestor | 475 m²

Ponúkame na predaj dva priestranné podkrovné priestory s výmerou 230 m² a 240 m², situované

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Priestory na predaj Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Dražba areálu na výrobu plastových okien - Dunajská Streda-Mliečany - zľava 25%

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | 2,564.29 m²

Pripravujeme 2. kolo dražby, zľava 25% z ceny stanovenej znalcom. Nová cena 840.000,- EUR. Výr

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

840,000 € 328 €/m²

Pripravujeme 2. kolo dražby domu - Biskupice

Reality Biskupice

Rodinný dom | Biskupická | 128 m²

PRE REALIZÁCIU 2. KOLA DRAŽBY JE POTREBNÉ ZLOŽIŤ ZÁBEZPEKU 5000 € !!! Adresa: Biskupice, ul. B

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Biskupice

34,050 € 266 €/m²

DONOVALY / STAVBA / PREDAJ / časť MIŠUTY

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 388 m²

Ponúkame na PREDAJ TROJPODLAŽNÝ APARTMÁNOVÝ DOM, ktorý sa nachádza v obci DONOVALY v prekrásnom

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Donovaly

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie